2014 – 2015 SEZONU KADIN SAÇ TRENDİ

2014 yılı Kadın saç trendlerinde kadınsı ve romantik modeller dikkat çekiyor. At kuyruğu, yandan çift örgüler, parlayan ışıltılı saçlar, katlı, dağınık ve doğal görünüm oluşturan dalgalı modeller, topuzlar ile orta uzunlukta kahküllü, serbest bırakılmış saçlar ön planda. Özellikle kadınlar için makyaj ve elbise ile birlikte imaj belirlemekte önemli bir rol oynayan saç modelleri, bu yıl at kuyruğu ve örgüler ile özgür ve feminen bir hava oluşturuyor. Yandan çift örgüler ile başın üstünde taç şeklinde Frida modeli ve düzleştirilmiş parlak saçların toplanarak oluşturduğu at kuyruğu bunlardan bazıları. Bununla beraber katlı, dağınık kesim doğal görünüm taşıyan modeller ile kahküllü hafif dalgalı serbest bırakılmış saçlar, sezonun trendini oluşturuyor.

Uygun bir şampuan ile yıkanmış orta uzunlukta ki temiz saçlarınızı, maşa veya fön yardımı ile düzleştirin. Her iki yandan birer çift örgü yapın ve başınızın üstünde bir taç gibi birleştirip sabitleyin. Frida modeli ile 2014 yılının saç modasını üzerinizde taşıyın.

Bir önceki yazımız olan FARKLI GİYİM KOMBİNLERİ NASIL YAPILMALI başlıklı makalemizde farklı bayan elbise kombinleri, farklı bayan elbise modelleri ve farklı bayan elbiseleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ

Etimesgut Halı Yıkama Sincan Halı Yıkama Eryaman Halı Yıkama