2014-2015 SONBAHAR KIŞ TRENDLERİ

2014-2015 SONBAHAR KIŞ TRENDLERİ

Yazı şimdiden geride bırakmaya başladık bile.  Sonbahar- kış giyim trendlerinde yine geçmiş yıllardan esinlenilen kıyafetler ön plana çıkacak. Özellikle kürklü ve şaşaalı kıyafetler bizi bekliyor.

Kürkler bu sezon gösterişli modelleriyle karşımıza çıkıyor. Üstelik belirli renklerde değil son derece canlı renkleriyle ön plana çıkıyorlar. En çok kullanılacak renkler ise şüphesiz somon, fuşya ve mor gibi en çok tercih edilen renkler olacak.

Bu sezon baştan ayağa altın rengi kıyafetler giyinebilirsiniz. Çünkü bu sezon altın rengi çok modadır. Altın rengi giysiler, makyaj ve aksesuarlar son birkaç sezondur çokça karşımıza çıkmaya başladı.

2014 – 2015 sonbahar – kış trendleri arasında panço ve pelerinlerinin de ilgi göreceğini düşünüyorum. Çünkü pelerinler, asil ve masallardan fırlamışçasına bir görüntü veriyor bayanlara. Asilliği ve ağır başlılığı seven kadınların öncelikli tercihi olacaktır diye düşünüyorum.

2014 – 2015 sonbahar – kış trendlerinde spor giysiler günlük kıyafetlere yansıyacaktır diye düşünüyorum. Çevrenizde bomber ceketler, kapüşonlu anoratlar ve sportif pantolonları kullananları sıklıkla  görürseniz şaşırmayın.

Bir önceki yazımız olan KADIN GİYİM MODASI başlıklı makalemizde farklı bayan giyim tarzları ve kadın giyim hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ

Etimesgut Halı Yıkama Sincan Halı Yıkama Eryaman Halı Yıkama