2014 – 2015 Sonbahar ve Kış Mevsimlerinde Bayan Modası

2014-2015 yılı kış mevsiminde bayanların ilgisini çekecek, kış boyunca sokaklarda,caddelerde görebileceğiniz yeni trendler ön plana çıkıyor.Bu kış sezonunda daha çok pastel renkler,geometrik şekiller  bayanların tarafından daha çok tercih edilecektir.Kadınların kıyafetlerde aradığı rahatlık renklerede yasıyarak daha doğal bir görünüme sahip olmasını sağlayacaktır.Bayanların genellikle tercih ettiği tek parça kıyafetlerin bu yılda ön plana çıkması bekleniyor.Değişik tarz ve modellerde rahat kıyafetlerle bu kış daha şık ve çekici olabilirsiniz.

Geçmişe yolculuk yaparak bu kışın modasında renkli triko çoraplar,pastel renkte pantolonlar,kazaklar ve hırkalar bayanlarda 1960 ‘lı yılların esintisini yaşatacaktır.Kısacası bu bayanları rengarenk eğlenceli sonbahar-kış mevsimi bekliyor.

Bayanların Gözdesi Şık Kürkler

Bu yılın modası kendine güvenen kadınlar için şık ve değişik modellerde kürkler kış aylarında bayanları rahat ve ilgi çekici gösterecektir.

Bayan Ayakkabılarda Rahatlık Ön Planda

Giydiğiniz ayakkabılar kıyafetinizle uyumlu olması gerektiği kadar kış mevsimlerinde rahat olmalıdır.Kıyafetlerinizdeki farklılığı ve rahatlığı giydiğiniz ayakkabılarlada yakalayabilirisinz.Kış mevsiminde kadınların tercihi genllikle az topuklu,gizli topuklu veya düz tabanlı ayakkabılardan yanadır.

2014-2015 kış modasında kürk detaylı ve deri geçişli botlar,çizmeler,şık ayakkabılar bu kış sezonunu ele geçirdiğini görüyoruz.

Bir önceki yazımız olan Bayanlar İçin Birbirinden Güzel Yağmurluk ve Lastik Çizme Kombinleri başlıklı makalemizde bayan yağmurluk modelleri, bayan yağmurluklar ve plastik çizme modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ

Etimesgut Halı Yıkama Sincan Halı Yıkama Eryaman Halı Yıkama