2014 EN BEĞENİLEN BAYAN KOT VE KUMAŞ PANTOLON MODELLERİ

  • 30 Eylül 2014
  • 2.764 kez görüntülendi.

Pantolon modasında devamlılık getiren bir trend olduğu için pek değişiklik olmamakla beraber sadece renkler arasın da farklılıklar göstermektedir. 2014 pantolon trendleri şık ve rahat edebileceğiniz tarzlarda olmalarıyla dikkat çekiyorlar.

Şık ve rahatlığın yanında, bu pantolon trendleri arasında desenli pantolonlar da ön plandadır. Önceki senelerde de aynı şekilde olan bu trendin akımı, bu sene de yine aynen devam etmektedir. Özellikle dar paçalı pantolonlar tercih edilirken bu modellerin tasarımlarında ise çiçekli, çizgili veya hareketli tarzda desenli modeller yer almaktadır.

Bol paçalı pantolonlar ise eskiye nazaran, az önemsenmektedir. Bol paça tarzındaki  pantolonlar daha çok, geniş dökümlü olan ve canlı renklerin tercihine uygun kıyafetlerle kombin edilmektedir.

2014 pantolon trendlerinde farklı tonlardaki renklerin yer alması da dikkat çekiyor. Başta kırmızı renk olmak üzere, bordo renkten siyah ve gri renklere kadar çeşitli renkler ile moda tasarımcıları tarafından müşterilerinin kullanımına sunulmuşlardır. Bunlara ek olarak ise mavi, sarı, yeşil, su yeşili gibi renkler de tercih edilmektedir. İş hayatının vazgeçilmezi olan bu pantolonlar bayanların rahat edebileceği ve özellikle de yaz aylarında da ferah bir şekilde kullanılabilecek tarzdaki pantolonlar olmasıyla dikkat çekiyorlar.

Ve tabiki vazgeçilmezimiz olan kot pantolonlar, bayan kot pantolon modelleri 2014 yılında da diğer yıllardaki gibi diğer pantolon modelleri arasında yine en çok tercih edilen pantolonlar dar paça kot pantolon modelleri ve son trend olan çoğunlukla genç kızlar tarafından çok fazla olarak tercih edilmekte.

 

Bir önceki yazımız olan 2014 YENİ SEZON KIŞLIK BERE,ATKI VE ELDİVEN MODELLERİ başlıklı makalemizde atkı modelleri, bere modelleri ve eldiven modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ

Etimesgut Halı Yıkama Sincan Halı Yıkama Eryaman Halı Yıkama