2014 YENİ SEZON BAYAN CEKET TRENDİ

  • 22 Eylül 2014
  • 2.388 kez görüntülendi.

Kadın giyiminde, girilecek ortama göre ceketin de önemi ortaya çıkmaktadır. Hem önemli günler için hem de günlük hayatta 2014 bayan ceket trendleri arasında sportif ceketler ön plandadır diyebiliriz.

2014 bayan ceket trendi bu sene uzak doğuya özgü motifleri içinde barındırarak dikkat çekiyor. Çiçek desenlilerde rengarenk olan bu ceketler daha çok beğenilmektedir. Kimono olan bu ceketler, kemerler yardımı ile de kullanılabilmektedir.

Kimono ceketler, “ceket görünümlü giysiler” olarak da dikkat çekmektedir. Bu ceketler, klasik kumaşlardan yapılmakla beraber, renk olarak ise siyah, beyaz, mavinin koyu tonları ve renkli kumaşları ile bayanların şıklığına şıklık katmaktadır.

Bu saydıklarımızın haricin de ise bomber olarak bilinen ceketler de bazı kesimler tarafından çokça tercih edilmektedir. Uzun kollu olan bu ceketler değişik tasarımlarla ve desenlerle bayanların beğenisine sunulmaktadırlar.  Bomber ceketlerde daha çok koyu renkler ön plana çıkmakla beraber, birçok rengin karışımı ile oluşan karma ve rengarenk tarzda olanlar da çokça tercih edilenler arasındadır.

2014 bayan ceket trendi kombinin de genel olarak ise kalem etekler tercih edilerek bu kombin, başarılı bir şekilde tamamlanmaktadır.

Bir önceki yazımız olan YÜZÜ ZAYIF GÖSTEREN SAÇ MODELLERİ başlıklı makalemizde küçük yüzlü bayan saç modelleri, örgülü topuz ve yandan topuz hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ

Etimesgut Halı Yıkama Sincan Halı Yıkama Eryaman Halı Yıkama