2014 YENİ SEZON FARKLI BAYAN SAÇ TRENDİ

2014 YENİ SEZON FARKLI BAYAN SAÇ TRENDİ

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte rahat ve sıkmayan saçlar ön plana çıkmaktadır. 2014 bayan saç trendi arasında sıcaklardan dolayı genel olarak ıslak görünümlü saçlar çok fazla beğenilmektedir.

2014 bayan saç trendi olarak uzun ve düz saçlar bayanların en çok tercih ettiği saç trendlerinin başında gelmektedir.Bu tarzda ve doğal görünecek bir saça sahip olmak için ise, düzleştirici yardımıyla saçlarınızı düzleştirdikten sonra fön makinası ile birlikte birazcık hacim vererek doğal görünmesini sağlayabilirsiniz.

Bu sene, geçen senelerde de olduğu gibi bayanların saç trendleri arasında bob kesimler de popülerliğini korumaktadır. Özellikle de sıcak günlerin vazgeçilmez saç sitili olan bob kesimler, pürüzsüz bir kesime sahip olması ve kullanım kolaylığı ile kimi bayanların öncelikli tercihi olarak göze çarpmaktadır. Birazcık cesareti olan bayanların tercihi olan pixie kesim tarzı da bu senenin trendleri arasın da yer almaktadır.

Birçok tarz ve çeşidi olan saç modellerinin haricinde, saçta kullanılacak olan aksesuarlar da moda olmaya başlamıştır. Bunun için ise saçınızda hoş duracak tokalar yadabantlar tercih edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan IŞILDAYAN SAÇLAR başlıklı makalemizde dalgalı saç modelleri, düz saç modelleri ve ışıldayan saçlar hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Etimesgut Halı Yıkama Sincan Halı Yıkama Eryaman Halı Yıkama