2014 Yeni Sezon Gelinlik Trendi ve Modelleri

  • 31 Ağustos 2014
  • 2.323 kez görüntülendi.

Her dönemin kendine has olsa da ideal renk olarak beyaz rengi her zaman öndedir. Ancak bunlara ek olarak 2014 yılı gelinlik trendi bej rengi ön plana çıkmakla beraber gelinlikler de eskiyi andıracak tarz da modeller ön plan da tutulmaktadır. Her zaman ki gibi gelinlikler de saf, etkili ve göz alıcı olması tüm bayanları isteği olması ile beraber bu 2014 yılı gelinlik trendi de değişmeyerek aynı şekil de bu unsurlar da öne çıkmaktadır.

Tasarımcılar zıt renkleri kombine ederek ya da sırt dekolteleri ekleyerek bu yılın gelinlik modellerine dâhil edilmiştir. Yaz aylarının ve ilkbahar aylarının ise tercih edilen renkleri arasında ise şeker pembesi gibi renkleri de seçebilme şansınız vardır. 2014 yılı gelinlik trendi içerisin de kırık beyaz ya da kar beyazı gibi renkler olmakla birlikte siyah ile beyaz da birlikte kullanılmaktadır. Sade olan ve gelinliğin kuyruğunun uzun olanları da seçilmektedir. Bu senenin trendi olan zarif gelinlik modelleri ön plandadır.

Bir önceki yazımız olan Kuyruklu Abiye Elbise Modelleri ve Fiyatları Yeni Sezon 2014 - 2015 Koleksiyonu başlıklı makalemizde abiye fiyatları, abiye markaları ve abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ

Etimesgut Halı Yıkama Sincan Halı Yıkama Eryaman Halı Yıkama