2014 YENİ SEZON KIŞLIK BERE,ATKI VE ELDİVEN MODELLERİ

  • 30 Eylül 2014
  • 2.515 kez görüntülendi.

Havalar soğumaya başladı artık yavaş yavaş kışlık kıyafetleri çıkarmanın zamanı geliyor, kışın özellikle bayanların vucut yapılarından dolayı erkeklere göre daha çok üşüdükleri yani soğuğu daha fazla hissettikleri bilinmektedir. Kış aylarında giyineceğiniz kıyafetlerin hem sizi sıcak soğuk havalardan koruyacak hemde yine yaz ve bahar aylarındaki gibi sizi şık bir görünüme kavuşturmasını istiyorsanız formülümüz çok açık ” Kışlık Aksesuarlar”.

Kış aylarında hanımları şık görünüme kavuşturan şey giyilen kalın mont veya pardüsülerin yanında kullandıkları , ve olmazsa olmaz  dir.

Deri ve örgü ağırlıklı olmaz üzere kullanılan eldivenler hem soğuk havalarda narin ellerimizi koruduğu gibi dış görünüm olarak da bir farklılık katmakdadır.

Genellikle bu 3 aksesuar kombin yapıldığı zaman çok göz alıcı şık durduğu gibi ayrı ayrı kullanıldıkları zamanlarda da güzel bir görüntü vermektedir.

Şimdi sizin için hazırladığımız 2014 sonbahar – kış aylarında kullanabileceğiniz en güzel ve farklı atkı,bere ve eldiven modellerini incelemenizi istiyoruz.

Bir önceki yazımız olan KADINLAR DA YÜZ ŞEKLİNE GÖRE SAÇ MODELLERİ NASIL OLMALI başlıklı makalemizde Saç Modelleri ve yüz şekillerine göre hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ

Etimesgut Halı Yıkama Sincan Halı Yıkama Eryaman Halı Yıkama