2014 YENİ SEZON NİŞANLIK ELBİSE MODELLERİ

  • 31 Ağustos 2014
  • 2.454 kez görüntülendi.

Yazın gelmesi ile birlikte evlenenler, nişanlananlar bir hayli artmaktadır. Nişan törenlerinin rüya gibi olmasını ve giyilecek kıyafetlerinin moda uyup kusursuz bir tür de olması bayanların öncelikli tercihidir. yılının nişanlık modelleriolarak tercih edilen renk genelde pembedir. Bu renk bütün nişanlık modellerine yakışmakta ve kişiye adeta bir prenses havası katmaktadır.

2014 yılının nişanlık modelleri arasın da balık etek olan modeller bulunmaktadır. Son derece şık ve zarif değerde seçilmesi gereken nişanlık kıyafetleri düğün öncesi bir prova gibi de düşünülmektedir. İster kabarık isterseniz de sade bir nişanlık tercih edebilirsiniz. İnce taş süslemeleri ile işlenmiş ve uçuş etekleri olan göz kamaştıran prenses nişanlık modellerini de tercih edebilirsiniz. Mitolojik dönemleri andıran nişanlılıklar artık daha fazla tercih edilmekle beraber ip askılı nişanlılıklar da tercih edilmektedir.

Bu 2014 yılının nişanlık elbise modelleri renkleri olarak pembenin yanı sıra en çok tercih edilen beyaz renkle birlikte kırık bej, bej, turkuaz, mavi, yeşil, su yeşili, gri ve daha koyu tonları da bayanların beğenileri arasında yer almaktadır.

Bir önceki yazımız olan Kuyruklu Abiye Elbise Modelleri ve Fiyatları Yeni Sezon 2014 - 2015 Koleksiyonu başlıklı makalemizde abiye fiyatları, abiye markaları ve abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ