2016 Ev Dekorasyonu

modern 2016 Ev dekorasyonu

 farklı modellerde ve farklı tasarımlarda yapılmaktadır. Cıvıl cıvıl ev modeli tasarımını kim istemez ki? Evin modern bir tasarımlı ve şık bir görünümlü olmasıyla mükemmellik yakalanmış olur. Salon ve oturma odasının hem modern hem de sade bir görünümlü olması kullanım açısından olanaklı olabilir. En şık  olarak sade bir tasarımlar sağlamak ilk sıralarda diyebiliriz. 2016 ev dekorasyonu modern eşyalar ile tasarımlar sağlamak ön planlardadır. Birbirinden şık birbirinden farklı tasarımlı ev dekorasyonu son yılların en gözde modasıdır. Birbirinden ilginç mobilyalar, perdeler ve en önemli olan duvar renkleri kişinin zevkine göre tasarlanmaktadır. Ev dekorasyonu yapıldıktan sonra son süslemeler olan aksesuarlarda değişik tasarımlarda tasarlanabilir.

Evin salonu ve oturma odasına uygulanan niş modelleri de değişik hava katmaktadır. Salon ve oturma odası daha çok göze hitap ettiği için eşya ve oda tasarımı yönünden kullanışlı olarak planlanmalıdır.  benim olsun isteniyorsa alınan kararların doğru şekilde tasarlanması önemlidir. Çok canlı ve çok koyu renklerle evin görünüşü bozulmamalıdır. İdeal bir renk ve eşyalarında birbirini tamamlaması gerekir. Daha çok uçuk renkler ve beyaz renkler kullanılarak evin bütünlüğü sağlanmış olur. Duvar ve dolaplarda desenli model ve renkler kullanılırsa eve hoş bir görünüm verebilir. Biraz da ev dekorasyonu işinde kişinin zevki de önemlidir.

Bir önceki yazımız olan Modern Koltuk Takımı Modelleri 2016 başlıklı makalemizde 2016 koltuk modelleri, modern koltuk 2016 ve modern koltuk modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Etimesgut Halı Yıkama Sincan Halı Yıkama Eryaman Halı Yıkama