Big Brother Rezan Kimdir?

Big Brother yarışmasının en dikkat çeken isimlerinden biri olan Rezan, yaşı evdeki diğer kızlara göre daha büyük olmasına rağmen evdeki en enerjik isim. Yarışmanın ilk başladığı günden bu yana enerjisi ve uyumu ile konuşulan Rezan, yarışmaya katılmadan önce organizatörlük yapıyormuş. Borçlarının birikmesi nedeniyle kurduğu firmayı kapatan Rezan, yarışmada birinci olursa borçlarını kapatmak ve organizatörlük işini büyüterek devam etmek istiyormuş.

Yarışmanın ilk haftalarında Yasin ile yakınlaşan ve aralarındaki yaş farkı evdeki bazı yarışmacılar tarafından çok konuşulan bu ikili daha 3. haftada Yasin’in elenmesi ile ayrı kaldı. Yasin elendikten sonra dışarıda bir kız arkadaşı olduğunu öğrenen Rezan uzun bir süre kendi içinde Yasin’i affetmedi. 1978 doğumlu olan Rezan, daha önce başka bir yarışmaya daha da katılmış; Bana Her Şey Yakışır. Yarışmanın ilk yayınlanmaya başladığı dönemde Haziran 2011 tarihinde katılan güzel yarışmacı, bu kez de şansını Big Brother da denedi. Evde kalan son kişilerden olmayı başaran Rezan aynı zamanda evin favori isimlerinden biri.

28 Kasım’dan bu yana Big Brother evinde yaşamaya devam eden Rezan’ın kusursuz fiziği ve güzelliği de dikkat çekiyor. Yaşını hiç göstermiyor oluşu da dikkat çekmesinde en önemli etkenlerden. Yarışmanın ilk başladığı dönemlerde evin diğer bir güçlü ismi Gökçen ile büyük sorunlar yaşayan Rezan, daha sonra Gökçen ile aralarındaki buzları eritti ve aralarında güçlü bir arkadaşlık başladı. Yarışmanın bitimine son 1 ay kalan eve geri dönen Yasin’in evden çıktığı dönemde eski kız arkadaşına döndüğünü söylemesi ile Rezan’ın kafasını en çok karıştıran konu oldu. Merak edenler için işte

Bir önceki yazımız olan Ayrılık Acısı Nasıl Atlatılır? başlıklı makalemizde ayrılık acısı nasıl atlatılır, ayrılık acısı nasıl geçer ve ayrılık acısını atlatmak için hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Etimesgut Halı Yıkama Sincan Halı Yıkama Eryaman Halı Yıkama