Cilt Lekeleri İçin Bitkisel Yöntemler

Cilt Lekeleri İçin Bitkisel Yöntemler

Cildinizdeki Lekelerden Kurtulmak İçin Bitkisel Yöntemler

Cildinizdeki Lekelerden Kurtulmak İçin Bitkisel Yöntemleri nelerdir? Bir çok kadın ve erkeğin sorun yaşadığı  ve bir çok insanın hayatını kabusa çeviren  problemi vardır. Artık hayatınızdan sorun olmaktan çıkıyor,belki cok arastırdınız güzellik merkezleri cilt bakım merkezleri,muhtemelen önünüze maddi yönden çok pahalı olan lazer,kimyasal piling, dermaroller ve benzeri yöntemler. Bunun için aldığımız hiç bir işe yaramayan kimyasal ürünler.

İşte tamamen bitkisel maddi açıdan bizi yormayacak yöntemler hakkında bilgiler;

İlk olarak bir tutam kuru veya taze papatyayı kaynar suya atıyoruz bir taşım kaynattıktan sonra içine limon kabuğu atıp yüzümüze bu buharı tutuyoruz.beş dakika veya daha uzun da olabilir bu sizin zamanınıza bağlı başımızdan havlu örtüp bekliyoruz.

Devam edelim, bir yumurtanın akını bembeyaz olana kadar çırpıyoruz. Bir fırça yardımı ile güzelce sürüyoruz. Arkasından üzerine tek kullanımlık havlulardan göz altlarımız hariç sürdüğümüz yumurtanın üzerine güzelce elimizle bastırarak yapıstırıyoruz. 40 Dakika  kurumasını bekliyoruz. Bu yaptığımız işlem cildimizi hem siyah noktalardan arındırıp cilt lekelerimizin rengini açıyor. Yüzümüzdeki kuruyan havlu  biraz setleşiyor. Bunu yavaşça tutup çekerek yüzümüzden çıkartıyoruz. Yüzümüzü ılık suyla yıkıyoruz.

Bir limonu ikiye kesip bir kaç damla gül suyuna karıştırarak yüzümüze sürüyoruz. Bu işlemi haftata iki üç kere tekrarlayın etkili olduğunu göreceksiniz.

Birde size bir önerdide bulunayım piyasada bulunan herba derm cilt beyazlatıcıcı  geçekten çok güzel bir . Cilt lekelerinde yüzde yüz etkili diyebilirim. Fiyatı da cok uygun kullanmanızı tavsiye ederim. Güzel bir cilt için kimyasal kremler kullanmak yerine bitkisel yöntemleri araştırıp kendimiz yaparak kullanmak daha sağlıklı olacağınız düşünüyorum. Tüm bu bilgiler bilgi amaçlıdır, güzellik uzmanlarından profesyonel destekte alabilirsiniz. Sağlıklı günler.

Bir önceki yazımız olan Sağlıklı Yaşam Sırları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Etimesgut Halı Yıkama Sincan Halı Yıkama Eryaman Halı Yıkama