Evlenince Nasıl Bir Eş Olacaksınız?

Evlenince Nasıl Bir Eş Olacaksınız?

Etrafımızda, özellikle de ünlüler dünyasında sürekli evlenen çiftleri gördükçe, evlenince nasıl bir eş olacağımızı da düşünmeden duramıyoruz. Peki, siz evlenince nasıl bir eş olacaksınız? Önce kendini düşünen mi yoksa kendini erkeğine adayan mı? Yada en iyi arkadaş mı? Yazımızı okuyarak, nasıl bir eş olacağınızı şimdiden görebilirsiniz. Ona sahip oldukları için, eşinin kendisini şanslı hissetmesini isteyen ” önce kendini düşünen” kadınlar, vermekten çok almaya odaklanırlar. Her zaman mutlu edilmeleri gerektiğine inanan bu kadınlar, eşleri tarafından sürekli ilgi görmeyi beklerler. Üzerlerinde “ben buna değerim” imajı bulunan bu kadınların genelde şöyle dediklerini duyabilirsiniz; ” Bu kadar yemek istiyorsan kendine bir aşçı tutmalısın.”

Kendine güvendiğini her ortamda belli eden bu kadın modelinin yanında bir de, kendisini her şeyiyle erkeğine teslim eden bir kadın modeli vardır. Kendilerini eşlerine adayan bu kadınlar, erkeği ve kendi arasında demirden bir bağ oluşturur. Her türlü kontrolü eşine veren ve bundan gocunmayan bu kadınlar, stratejilerini hiç bir şekilde belli etmezler. Genelde şöyle dediklerini duyabilirsiniz; “çok iyisin!”

Erkek gibi düşünen ve erkek gibi oynayan kadınlar ise, evlendiklerinde eşlerinin en iyi arkadaşı olacaklardır. Eşleri kadar kısa sürede hazırlanan bu kadınlar, dışarıda gezmekten çok evde vakit geçirmekten hoşlanırlar. Hayatlarındaki erkekle aynı zamanda yatmaktan hoşlanan bu kadınların genelde şöyle dediklerini duyabilirsiniz;“senin için uygunsa benim için kesinlikle problem olmaz”.

Hayattaki tüm enerjilerini erkeklerini elde etmeye adayan kadınlar ise “alışkanlıklarından vazgeçemeyen” kadınlar olarak adlandırılırlar. Sırf aldatıldıkları için arkasını dönüp gitmez bu kadınlar. Bu kadınların tesellisi ise, diğer kadının hayallerinde bile göremeyeceği kadar para, evler, arabalar ve hediyelerdir. Alışkanlıklarından vazgeçemeyen bu kadınların yaşam tarzlarını, başka bir kadın yüzünden değiştireceklerini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Genelde şöyle dediklerini duyabilirsiniz;” yeni ayakkabımı beğenmedim ama sen harikaymış gibi davran!

Bir önceki yazımız olan Evlenmek İstediğini Gösteren 5 İşaret başlıklı makalemizde benimle evlenmek istiyor mu, erkek arkadaşım evlenmek istiyor mu ve evlenecek miyiz hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Etimesgut Halı Yıkama Sincan Halı Yıkama Eryaman Halı Yıkama