Evlenmek İstediğini Gösteren 5 İşaret

Evlenmek İstediğini Gösteren 5 İşaret

Bir süredir beraberliğiniz var ve hayatınızın geri kalanını da onunla geçirmek istiyorsunuz. Peki, o da sizinle aynı fikirde mi? Kadınların kafasını en çok kurcalayan sorulardan biri de “?” sorusudur. İşte erkek arkadaşınızın evliliğe hazır olduğunu ve

Sizi Ailesi İle Tanıştırdı 

Eğer sizi ailesi ile tanıştırdıysa doğru yoldasınız demektir. Böyle devam edin. Erkekler ciddiye aldıkları kadınları ailesiyle tanıştırırlar. Hele bir de aile düğünlerine beraber gittiyseniz evlilik teklifi almanız da yakın görünüyor.

Uzun Vadeli Planlar

Sizinle uzun vadeli planlar yapıyorsa, evliliği de düşünmüş demektir. Yaz sezonunda sizinle tatile gitmeyi teklif ediyor ya da size bir birlikte bir şey almaktan bahsediyorsa, onun da sizinle aynı fikirde olduğundan emin olabilirsiniz.

Evden İşe İşten Eve

Tam olarak böyle olmasa da, eskiye göre harcamalarına daha çok dikkat ediyor, barlara çok sık gitmiyor, kız arkadaşları ile eskisi kadar görüşmüyorsa bu size değer verdiğini gösterir. Değerinizi ilerleyen günlerde bir yüzük ile taçlandırabilir.

Para Biriktiriyor

Para biriktirmeye başladıysa, sizinle ilgili planlar yapıyor olabilir. Düğün masrafları, balayı masrafları derken kafasında düşündüğü rakamlar karşılığında artık para biriktiriyor olabilir. Son zamanlarda daha tutumlu olması, evlilik ile ilgili planlar yaptığını gösteriyor olabilir.

Fikrinizi Alıyorsa

Sıkıştığında ilk sizi arıyor, soluğu sizin yanınızda alıyor ve kararsız kaldığı konularda sizin fikirlerinizi alıyorsa, sizinle evlenmeyi düşünmemesi için hiçbir neden yok.

Bir önceki yazımız olan Big Brother Rezan Kimdir? başlıklı makalemizde big brother rezan biyografi, big brother rezan hakkında ve big brother rezan hayatı hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Etimesgut Halı Yıkama Sincan Halı Yıkama Eryaman Halı Yıkama