FARKLI GİYİM KOMBİNLERİ NASIL YAPILMALI

Şüphesiz bayanların dikkat ettiği en önemli konulardan birisi giyim, kuşam ve dış görünüştür. Gerek kendilerinin gerekse de çevresindekilerin giyim ve kuşamlarına özen gösterirler. Neyi nasıl kombin yapacaklarını hangi renkle hangisinin uyum içinde olacağını özenle oğluna, eşine tarif eder.

Açık veya tesettürlü bir bayan olun farketmez.  Her zevke göre çeşitli modellerde her kesim ve her yaşa göre kreasyonlar çıkmakta olan ülkemizde farklı markalar modellerini piyasaya sürerler. Geçtiğimiz senelere nispeten tesettür giyimde bayağı aşamalar kaydedilmiştir. Öncede sadece uzun pardösülerden oluşan kıyafetler günümüzde yerini farklı renklerde ve çeşitlilikte kap modellerine bırakmıştır. Yaz aylarında olduğumuz bu günlerde hafif ve siyah renkte olup güneş ışınlarını tamamen çekmediği için tesettürlü bayanların gözdesi olmayı başarmıştır.

Açık bayanlar ise yaz aylarında sıkça tercih edilen kombin şort-tişört uyumudur. Giyeceğiniz düz beyaz bir tişört bile Jean şortla muhteşem uyum içinde olacaktır. Diğer bir kombin ise uzun, ince askılı tiril tiril kumaşlı ve derin bacak yırtmaçlı elbiselerdir. Altına giyeceğiniz parmak arası bir sandaletle yazın bile şıklığınızdan ödün vermemiş olursunuz. Yan askılı küçük boyda taktığınız bir portföy çanta ile de şıklığınızı tamamlamış olursunuz.

Bir önceki yazımız olan 2014-2015 Bayan Şal ve Panço Modelleri başlıklı makalemizde 2014 şal modelleri, panço modelleri ve şal modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ

Etimesgut Halı Yıkama Sincan Halı Yıkama Eryaman Halı Yıkama