GENÇLERİN MODASI

  • 19 Eylül 2014
  • 2.292 kez görüntülendi.

Dünya üzerinde kabul görmüş ve halihazırda görmekte olan birçok moda çeşidi bulunmaktadır. Bazı moda çeşitleri ünlü isimlerden çıkarak, herkesin giymeye başladığı akımlara dönüşmektedir. Bazıları ise, moda firmalarının başlattığı bir moda akımıdır ve reklamların etkileyici olmasından dolayı, insanları ilgi gösterip kullanmaya teşvik etmektedir.

Gençlik modası her yıl sürekli olarak değişmektedir. Genel olarak açık renklerden veya farklı desenli bazen sportif, bazen ise salaş giysilerden oluşan bir bakım diyebiliriz. Bu moda oldukça karışıktır ve aslında net bir şey söylemek de zordur.

Evrende ne kadar çok genç varsa, hepsinin giyim tarzı mutlaka farklılık göstermektedir. Renk ve moda akımı olarak benzerlikler olsa dahi, desen olarak tercihler kişiden kişiye çok net olarak farklılık gösterebiliyor. Gençlerin kişisel zevkleri ve moda görüşleri çok çabuk değiştiğinden dolayı, “gençlik modası” olarak adlandırılan bu modanın kısa sürede çok çabuk değiştiğini söylemek yanlış olmaz.

Özellikle tişörtlerin üzerine basılan desenlerde çok farklı resimler ve figürler görebilirsiniz. Gençlik modası çok geniş bir yelpazeye sahip olduğu için, bu moda ile ilgili kesin olarak şudur veya budur demek oldukça zordur.

Yeni sezonda sokakta birçok genç bayan üzerinde görebileceğimiz değişik renk etek modelleri, mevsimlik hırkalalar, koyu renk mevsimlik mont modelleri ve farklı sıradışı tişört modelleri beklenmektedir.

Bir önceki yazımız olan BAYANLARIN EN ÇOK TERCİH ETTİĞİ BELLİ BAŞLI SAÇ MODELLERİ başlıklı makalemizde 2014 saç modelleri ve popüler saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ

Etimesgut Halı Yıkama Sincan Halı Yıkama Eryaman Halı Yıkama