Gümüş Alyans Modelleri

Evlilik aşamasına gelinirken yapılması gerekmekte olan evlilik öncesi alışverişinde hiç şüphesiz ki , yüzük konusunda en çok tercih edilen artık bir klasik olarak anılmakta olan alyanslar oluyor. Gerek fiyatları açısından gerekse de artık farklı tasarımların ve farklı işlemelerin üzerinde yer alması bakımından gümüş alyanslar, kullanıcılarını her konuda memnun etmeyi başarıyorlar.

Erkekler için Tekli Gümüş Alyanslar

Erkekler için modelleri çok farklı motiflere sahip olarak satışa sunulmalarıyla birlikte, üzerinde isim yazan modellerle de satışa sunulabiliyor. Gümüş ile tasarlanmış olsalar da renk açısından altın rengine yakın veya çift renk olarak tasarlanan erkek gümüş alyanslar, çoğunlukla 925 ayara sahipler.

Erkek gümüş alyanslarda fiyatlar 75 TL’den başlıyor ve tercih edeceğiniz modele göre pahalılaşıyor.

Bayanlar için Tekli Gümüş Alyanslar

Tekli bayan gümüş alyanslarda oldukça zarif işlemeler bulunuyor. Bayan alyanslarda hem dış yüzeyde hem de iç yüzey de bulunan işlemeler farklılık gösteriyor. Şeritli, lale motifli, kalp modeline sahip, sarmaşık motifli gümüş alyanslar bayanların en çok tercih ettiği gümüş alyanslar arasında yer alıyorlar.

Bayanlar için gümüş alyanslarda da fiyatlar 80 TL ortalama seviyeden başlıyor.

Çiftler için Gümüş Alyanslar

Çiftler için birbirini tamamlayıcı olarak tasarlanan gümüş alyanslar da yeni tasarım modellerde daha çok kalp figürünü görmek mümkün oluyor. Ayrıca sonsuzluk motifi işlemeli ve isim yazılı gümüş alyanslar da çiftler için son derece ideal oluyor.

Çiftler için tasarlanan gümüş alyanslarda fiyatlar 160 TL’den başlıyor.

Bir önceki yazımız olan RENKLİ VEYA ŞEFFAF LENS KULLANAN KİŞİLERİN BİLMESİ GEREKENLER başlıklı makalemizde lens çeşitleri, lens fiyatları ve lens renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Etimesgut Halı Yıkama Sincan Halı Yıkama Eryaman Halı Yıkama