OFİS İÇİNDE GİYİLEBİLECEK ŞIK BAYAN KIYAFETLERİ

Ofis için giyilecek kıyafetlerin aslında bir çok alternatifi bulunmaktadır, ama ilk olarak dikkat etmemiz gereken konu çalıştığımız ortama göre giyim tarzımı ayarlamak olduğunu unutmamak gerekir.

Bir şirket de sekreter veya yönetici olarak görev alıyorsak bu iki iş pozisyonunun giyim tarzları birbirleri ile aynı olmaması gerekir, kısacası iş yerine ve çalıştığınız pozisyona göre giyim tarzını oluşturmanız daha sağlıklı olacaktır.

Büyük beden kıyafet giyinen bayanlar içinde çok fazla modelin bulunduğu ofis içinde giyenebilinecek elbise modelleri şıklığınıza şıklık katacaktır 2014 yılı içinde.

2014 yılının ofis içinde çalışan bayanlar için hazırladığımız fotoğraf galerimizi inceleyerek sizde iş yerinde giyebileceğiniz kıyafetler hakkın fikir sahibi olabilir ve kendi kombinlerinizi oluşturabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan SIRT DEKOLTELİ FARKLI TARZ ELBİSE MODELLERİ başlıklı makalemizde farklı sırt dekolte, sırt dekolteli elbise modelleri ve sırt dekolteli elbiseler hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ