Saç Stilinizi, Yüz Şeklinize Göre Belirleyin

  • 30 Ağustos 2014
  • 1.216 kez görüntülendi.
Saç Stilinizi, Yüz Şeklinize Göre Belirleyin

Elbette her kadın güzeldir ancak,  çoğu bayanlarımız kendilerine yakışan ni seçmede hataya düşüyor.

Tabi ki her bayan kendine yakışanı en iyi kendisi bilir ama yinede bilinmesi gereken bazı püf noktalar her kadının işine yarayabilir. Örneğin, saç stili seçerken yüz şekli çok önemlidir.

İnce uzun bir yüz tipiniz varsa kısa saç yüzü çok fazla ortaya çıkaracağından pek tercih edilmemelidir. Özellikle kilolu olup da uzun yüz hatlarına sahip bayanlar kesinlikle kısa saç tercih etmemelidir. Bu tip bayanlara en çok yakışacak uzun ve dalgalı saç modelleridir.

yuvarlak yüz hatlarına sahip bayanların ise işi aslında kolay. her türlü saç stili yakışır. Burada tek püf nokta düz saçı olan bayanlarımızın kısa saç tercih edecekler ise kakül bırakmamalarıdır. Özellikle alnı dar olan bayanlarda kakül yüzü daha çok küçülteceğinden tercih edilmemesi daha uygun olur.

Başka belirgin yüz modeli ise köşeli yüz tipleridir. Bu yüz tipine en güzel saç stili ise uzun ve düz saçlardır. Eğer saçlar dolgunsa röfle yapılarak güzelliğe güzellik katılabilir. İnce saçlarında çözümü bildiğimiz gibi çıt çıtlar.

 

bebek-yüzlü-bayan-saç-modelleri dolgun-yüz-için-saç-modelleri kadın-yüz-şekline-göre-saç-modelleri sarışın-yüz-şekline-göre-saç-modelleri yüz-şekline-göre-saç-modelleri

Bir önceki yazımız olan 2014 Yeni Sezon Trend Abiye Modelleri Ve Fiyatları başlıklı makalemizde 2014, abiye fiyatları ve abiye modelleri 2014 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ

Etimesgut Halı Yıkama Sincan Halı Yıkama Eryaman Halı Yıkama