Sevgili ile İzlenecek Filmler

Sevgili ile İzlenecek Filmler

Sevgiliniz ile dışarlarda bir şeyler yapmak yerine evde baş başa film keyfi yapmaya karar verdiyseniz, bu romantik komedi filmler tam size göre…

 

1)Aşk Doktoru

sevgili-ile-izlenecek-romantik-komedi-filmler-

İlişki uzmanı olan Dr. Hitch’e bu kez de imkansız bir aşkın peşinde olan Albert danışmak için gelir. Aşk doktoru ile tanıştıktan sonra hayatı değişen Albert, bu doktoru etrafındaki herkese metheder ve artık popüler bir isim haline gelir. Popülerliği bir gün gazetelere bile düşer. Aşık olma sırası artık Dr. Hitch’dedir.

2)50 İlk Öpücük 

sevgili-ile-izlenecek-romantik-komedi-filmler-2

2004 yapımı bir romantik komedi filmi olan 50 İlk Öpücük, hafızasını kaybeden bir kız ve ilişkilerden korkan bir adamın aşk mücadelesini konu alıyor. Bağlılıktan korkan Henry Roth, günün birinde güzel Lucy ile karşılaşır. Daha ilk karşılaşmalarında birbirlerinden hoşlanan ikili, tekrar görüşmeye karar verirler. Hayallerinin kadınını bulduğuna karar veren Henry, Lucy’i tekrar gördüğünde hafıza kaybı yaşadığını görür. Ancak bu öyle sıradan bir hafıza kaybı olmamıştır. Lucy her günü tekrar yaşar, bu nedenle ertesi gün uyandığında Henry’i yeniden unutmaktadır. Romantik ve keyifli bir film.

 

3) MR. & MRS. SMITH

sevgili-ile-izlenecek-romantik-komedi-filmler-3

Başrollerini Brad Pitt ve Angelina Jolie’nin paylaştığı, 2005 yapımı bu film, romantik, komedi ve aksiyon türlerinde izleyici ile buluşuyor. Evli bir çiftin monoton giden evlilikleri birbirleri hakkındaki hayati sırları öğrendiklerinde kökten değişecektir. İki farklı gruba hizmet eden çiftin her ikisi de kiralık katildir ancak yine her ikisinin de bundan haberi yoktur. Bir gün birbirlerini öldürmek için kiralandıklarında işler de değişecektir.

4) Aşk Gibi Bir Şey 

sevgili-ile-izlenecek-romantik-komedi-filmler-4

5) Tiffany’de Kahvaltı 

sevgili-ile-izlenecek-romantik-komedi-filmler-5

6) Pretty Woman 

sevgili-ile-izlenecek-romantik-komedi-filmler-6

7) Harry Sally ile Tanışınca 

sevgili-ile-izlenecek-romantik-komedi-filmler-7

8) Sil Baştan 

sevgili-ile-izlenecek-romantik-komedi-filmler-8

9) The Apartment

sevgili-ile-izlenecek-romantik-komedi-filmler-9

10) Bridget Jones’un Günlüğü 

sevgili-ile-izlenecek-romantik-komedi-filmler-10

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Evlenince Nasıl Bir Eş Olacaksınız? başlıklı makalemizde aşk ilişkiler, eş seçimi ve evlenince nasıl bir eş olacağım hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Etimesgut Halı Yıkama Sincan Halı Yıkama Eryaman Halı Yıkama