TERCİH EDEBİLECEĞİMİZ MONT MODELLERİ NELERDİR?

Soğuk havaların vazgeçilmezleridir montlardır. Özellikle de yünlü, şişme montlar...

Soğuk havalarda kalın ve yünlü mont modelleri boy gösterirken mevsim dönümlerinde daha ince mont modelleri boy göstermektedir.

Fermuarlı mont modelleri düğmeli modellere göre daha çok tercih edilmektedir. Çünkü fermuarlı mont modelleri düğmeli modellere göre daha kullanımı kolay kıyafetlerdir. Misal montunuzun önü açık yürüyorsunuz ve aniden sert bir rüzgâr bastırdı, düğmeleri kapatmak fermuarı tek seferde çekmeye göre daha zor olacaktır.

Kapüşonlu modeller gençler arasında daha popülerken içi kürklü modeller daha ileri yaştaki kişiler için daha popüler hale gelmektedir. Sportif kişilerin daha sık kullandığı şişme mont modelleri diğer modellerle birlikte raflarda yerini alıyor. Şişme mont modelleri diğer montlara göre daha çok renkte üretilmektedir ve bu da yine gençler arasında daha popüler olmasına sebep olmaktadır.

Sadece soğuktan korunmak için bir aksesuar olarak kullanılmamaktadır montlar. Şık görüntüsünden vazgeçemeyen kişiler için birçok firma mont modelleri üretmektedir. Üzerinde cep görünümlü dikişlerin olduğu montlar, değişik düğmelerle süslenmiş montlar gibi mont modelleri satışa sunulmaktadır.

Bir önceki yazımız olan 2014-2015 SONBAHAR KIŞ TRENDLERİ başlıklı makalemizde kışlık bayan elbise modelleri, kışlık bayan elbiseleri ve kışlık bayan kıyafetleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ

Etimesgut Halı Yıkama Sincan Halı Yıkama Eryaman Halı Yıkama