Ünlülerin Güzellik Sırları

Ünlülerin Güzellik Sırları

Sürekli olarak televizyon karşısında hayranlıkla takip ettiğimiz ünlüler güzellikleriyle gözlerimizi kamaştırıyor ve bizi kendilerine özendirmeyi başarıyor. Onların bu güzelliklerini çoğu zaman estetik ameliyatlarla sınırlandırsak da aslında durum tam da bu şekilde değil… Ünlülerin içerisinde elbette ki estetik operasyonlar geçirenler kendilerine bir takım değişiklikler yaptıranlar var ancak bu isimlerden bazıları varki güzelliklerini sadece ama sadece doğal yöntemlere borçlular… Şimdi onlardan birkaç tanesine ve bu sırlarına değineceğiz.

Jennifer Lopez ünlü camiasında güzelliğinden sıklıkla bahsettiren ve kendisine insanları fazlaca hayran bırakmayı başaran bir sanatçı olmuştur. Fizik ölçüleri, yüz güzelliği ve kusursuz gülüşüyle bayanların kıskandığı, özendiği bir kişidir. Lopez güzelliğini greyfurta borçlu olduğunu söylüyor ve acıktığında da sıklıkla bu meyveyi koklayıp tükettiğini belirtiyor.

Güzelliği nam etrafa nam salmış olan bir diğer ünlü ise Angelina Jolie… Jolie ise biraz daha pahalı bir yönteme başvuruyor. Cildini düzenli olarak satın aldığı havyar ile temizlediğini söylüyor ve bunun da kendisini ve cildini yenilediğine inanıyor.

Bir diğer güzel Cameron Diaz ise yüzüne süt tozu ile hazırlamış olduğu bir maske uyguladığını ve bunun da cildine son derece iyi geldiğini söylüyor ve etrafındaki herkese de bu maskeyi öneriyor.

Megan Fox ise formunu her gece yatmadan evvel içtiği bir bardak dolusu elma sirkesine borçlu olduğunu belirtiyor. Mide için uzun süreli kullanımlarda sorun yaratacağını düşünsek bile Megan Fox’ta bu işlemin işe yaradığı tartışma götürmez bir gerçek!

Bir önceki yazımız olan Ebru Şallı Güzellik Sırları başlıklı makalemizde ebru şallı, ebru şallı pilates ve sırları hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Etimesgut Halı Yıkama Sincan Halı Yıkama Eryaman Halı Yıkama