Yeni Sezon Bayan Gömlek Trendi 2014

  • 11 Eylül 2014
  • 2.169 kez görüntülendi.

Bu senenin gömlek trendi ve önceki senelerin de dahil olduğu trendler ile birlikte dantel işlemeli gömleklerin, bayanlar arasında öncelikli tercih olarak kabul görmektedir. Özellikle de havaların sıcak olması ile beraber bol ve rahat olan gömlekler daha çok kullanılmaktadır.

Bu senenin gömlek trendi renkleri arasında cıvıl cıvıl renkler tercih edilmekle birlikte yine her zaman ki gibi beyaz renk ön plana çıkmaktadır. Bununla beraber ise çiçek işlemeli kıyafetler de ön plandadır. Özellikle de 3D tasarımlar da göz doldurmaktadır. Değişik sitil olarak isteyenler için 3D modelli gömlekleri tercihleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca boncuk işlemeliler de bayanların tercihi konumuna gelmiştir. Bir başka model ise otantik model olan tribal tarzı gömleklerdir. Bu gömlekler, yaklaşan kış aylarında, yaza göre de fazlaca tercih edilmektedir. Elbise şeklin de olan modeller, özellikle de yaz ayı çerçevesin de daha çok tercih edilmektedir.

Bu senenin gömlek trendiolarak yaz ayının hareketlenmesiyle birlikte kareli gömleklerin daha ön planda olduğu görülmektedir.

Bir önceki yazımız olan Bu Yaz En Moda Neler Var başlıklı makalemizde 2014, fashion ve for woman hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ

Etimesgut Halı Yıkama Sincan Halı Yıkama Eryaman Halı Yıkama