Yeni Sezon Kıyafet Modelleri

Yeni Sezon Kıyafet Modelleri

Kışın gelmesi ile birlikte şu sıralar birçoğunuzun aklında sezon trendleri neler? Bu kışın rengi ne? Gibi birçok soru yer işgal etmekte. Sorularınızı ve meraklarınızı az da olsa giderme amaçlı kısa birkaç bilgi paylaşmak istiyorum sizlerle. Yeni sezon kıyafet modelleri birkaç yıl öncesine oranla daha kadınsı olmaktan çok maskülen bir tarz benimsemekte. Renkler mat ve çarpıcı modeller ise tek düzeldikten uzak.

Son yıllarda bayanlar kombin konusunda şanslılar çünkü standartlardan uzak herkesin zevkine göre kombinleyebileceği birçok seçenek ve model bulunmakta yani bu sezon için kendi tarzını üret yılı diyebiliriz. Tabiki bunu yaparken kendi vücudumuzu iyi tanımamız gerektiğini hepimiz biliyoruz ve seçimlerimiz de ona göre olmalı. Bu sezon da taytlar, uzun çizmeler ve kabanlar yine ön planda. Ayrıca bu yıl bayanlar etek konusunda da oldukça şanslılar kışın hem içinde rahat edebileceğiniz hem de kolaylıkla kom binleyebileceğiniz birçok model bulunmakta ve doğru kullanıldığında gerçekten şık bir görüntü oluşturuyorlar.

Erkek modası da bu günlerde oldukça ilerlemiş durumda ve hatta beyler artık bayanlardan daha çok stil sahibi olmayı düşünüyorlar gibi. Sezonu yakından takip eden beyler için iş ortamında da rahatlıkla kullanabilecekleri oldukça çok seçenek sunuluyor. Hem resmi hem de rahat olmak isteyenler spor şıklıktan yana ama tavsiyem bu tarzı fazla abartmamaları ve günlük hayatta moda dergilerinden fırlamış gibi görünen beyler bu tarzı biraz hafifleterek günlük yaşama uyarlamalılar.

Beylerin renk konusundaki seçenekleri de oldukça artmış durumda bayanlar mat renkleri tercih ederken beylerde canlı renklere yönelmekte bu yıl tam bir renk cümbüşü görebiliriz sokaklarda ve bana kalırsa güzel bir görüntü olacaktır kışın kapalı kasvetli havasını biraz da olsa hafifletme amaçlı çok uç noktalara kaçmadan küçük dokunuşlar yapılabilir.

 

Bir önceki yazımız olan Soğuk Havalara Karşı Sıcak Olun! başlıklı makalemizde kış modası, moda ve soğuk hava hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Etimesgut Halı Yıkama Sincan Halı Yıkama Eryaman Halı Yıkama