2014 – 2015 KIŞLIK EN ÇOK BEĞENİLEN GELİNLİK MODELLERİ

Evlenmek, sevgi dolu, mutlu bir aile kurmak ve çocuk sahibi olmak, şüphesiz her insanın hayalidir. Evlenme sürecinde, kadınlar için özellikle önem taşıyan ve hassas bazı konular vardır. Bu konuların başında nikah günü giyilecek o özel elbise, yani gelinlik gelir. Her kadın, genel olarak insan yaşamında sadece bir gün giyilen bu elbiseye doğal olarak fazlasıyla özenir ve yoğun manalar yükler. Düğün gününde zarafet ve şıklığın sembolü olan gelinliğin, emsalsiz olması istenir. Gelinlik modelleri kişiye özel tasarlanabileceği gibi, hazır modeller ile de gelin adaylarının beğenisine sunulmuştur. Sade ve duru tasarımlar gibi görkemli ve gösterişli tasarımlar da her zaman tercih sebebidir.

Kuyruklu, başlıklı, kabarık etekli modeller, gövdeyi saran, dekolteli, kalça kısmı fit, balık ve yarım balık modeller, tek askılı ya da askısız modeller ve dantelli gelinlikler, her daim hanımların tercih ettiği modeller arasındadır. Gelinlik ile birlikte aksesuar olarak kullanılabilecek gelin taçları, çiçek desenli yuvarlak başlıklar, oluşturmak istediğiniz şıklığa farklı anlamlar katacaktır.

Bir önceki yazımız olan RENKLİ VEYA ŞEFFAF LENS KULLANAN KİŞİLERİN BİLMESİ GEREKENLER başlıklı makalemizde lens çeşitleri, lens fiyatları ve lens renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ