2014-2015 YILINDA DA POPÜLERLİĞİNİ KORUYACAK BELLİ BAŞLI SAÇ MODELLERİ

  • 24 Eylül 2014
  • 2.534 kez görüntülendi.

2014-2015 yılında görmeye alışık olduğumuz klasik saç modellerinin yanında aykırı saç modelleri de artık çokça karşımıza çıkacak. Islak görünümlü saçlar daha çok cesur bayanların tercihi iken, bu tarz saçlar kış günlerinde de yaz esintisi taşımanıza yardımcı olacak.

Balerin topuzlar ise bir kısım kadınlar tarafından bayağı bir tercih edildiğini söylemek yanlış olmaz.  Kış aylarında pek de tercih edilmemekle beraber özellikle yaz aylarında bayanların sıklıkla tercih edebileceği şık bir saç modelidir.

Atkuyruğu bayanların vazgeçilmez saç tarzlarından biridir diyebiliriz. Sıkı şekilde toplanmış, kumaşlarla süslenmiş atkuyrukları bayanlara doğal ve hoş bir görüntü vermektedir. Üstelik de uğraştırıcı değildir.Geçmiş yıllarda da en çok kullanılan atkuyruğu modelleri, özellikle düz saçlı kadınlar tarafından tercih edilmesi sebebiyle, uzun yıllar daha tahtını koruyacağa benziyor.

Tel tokalarla şekil verilmiş saç modelleri ise kimi bayanlara tatlılık kattığını söyleyebiliriz. Siz de saç telleriyle saçınıza şekil verip hem şık hem de eğlenceli görünüme sahip olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2014 YENİ SEZON BAYAN CEKET TRENDİ başlıklı makalemizde bayan ceketleri, ceket modelleri bayan ve farklı ceket modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ