2014 BAYAN SAÇ MODELLERİ

2014 BAYAN SAÇ MODELLERİ

Bayanların gerek defilelerden gerekse de modacıların belirledikleri trendleri çeşitli tarzlarda kendini göstermektedir.

2014 bayan saç modelleri arasında en dikkat çekeni frida modelidir. İkili örgü şeklinde olan bu saç, taç şeklinde konumlandırılmaktadır. Her zaman ki gibi örgüden vazgeçemiyoruz. Yaz aylarının vazgeçilmez modeli diyebiliriz. Bir diğer model ise rahat edebileceğiniz ve fazla gösterişsiz olan toplanan saçlar diyebiliriz. Atkuyruğu tarzın da olup ancak alçak bir şekil de toplanması gerekmektedir. Saçınız havanın güzelliğini ve özgürlüğünü tadacaktır. Bir başka model ise krepe modelidir. Çok fazla tercih edilen ve ritro görünümü andıran bu saç modeli bayanların hoşuna gitmekle beraber atkuyruğu ile birlikte de kullanmaktadırlar.

Bütün bunlara ek olarak, basit ve çekici bir saça sahip olmak isterseniz eğer, saçlarınıza doğal bir biçimde dalga vermeyi deneyebilirsiniz. İlk önce kalın maşa yardımı ile daha sonra da parmaklarınızla saçlarınızı ayırarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu yıl, yani 2014 bayan saç modelleri öncelikle doğallığa ve saçların rahat olması ile ön plana çıkmıştır.

Bir önceki yazımız olan TERCİH EDEBİLECEĞİMİZ MONT MODELLERİ NELERDİR? başlıklı makalemizde bayan kaban modelleri, bayan kışlık kıyafetler ve bayan mont modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ