2014 Gelin Saçı Modelleri

  • 15 Nisan 2014
  • 6.756 kez görüntülendi.

GELİN SAÇLARI

Genç kızlar için önemi çok fazla olan düğün günlerinde, beğendikleri bir saç modelini uygulamak istemeleri ve yapılan saçı beğenmeleri çok önemlidir. İnsan hayatında belki birkaç kez evlenebilir ancak gelinlik giymek pek fazla olmaz. İşte bu yüzden 2014 Gelin Saçı Modelleri kataloglarına bakmadan saç modelinize karar vermeyin genç bayanlar. Her yıl olduğu gibi yenilenen gelin saçı modelleri ile size ve gelinliğinize uyacak bir saç modeli bulmanız mümkündür. Topuzlar, salık ve dağınık saçlar, çok değişik saç aksesuarları ile yapılacak bir gelin başı, sizi mutlu edecektir.

Gelinliğin yakası kapalı ise saçı toplayarak topuz haline getirmek daha uygun olur. Eğer isterseniz hareketli topuz denilen ve kolay uygulanan modeli değişik saç aksesuarları ile renklendirebilirsiniz. Ama gelinliğinizin yakası açıksa ve eğer biraz dekoltesi de varsa, salık ve hareketli saçlar tam size göre bayanlar. Saç, gelinlik, makyaj, hep bir bütün halinde olmalı ve birbirini tamamlamalıdır. 2014 Gelin Saçı Modelleri ile her gelin güzel ve çekici olacaktır bundan eminiz. Zaten çirkin gelin var mıdır ki? Ayrıca beğendiğiniz modeli, postiş veya çıt, çıt denen takviyelerle zenginleştirebilir ve havanızı ikiye katlayabilirsiniz.

 

Dağınık, yarım toplu, postişli, topuz, dalgalı, serbest bırakılmış, düşük topuz dediğimiz bir çok saç modelinin uygulanabileceği gelin saçı yapımları, yüzünüz ve gelinliğinizle uyarsa size yakışır. Aksi halde istenmeyen görüntüler ortaya çıkar ve üzülürsünüz. Önceden belirlediğiniz bir model olsa bile bunu kuaförünüzle tekrar konuşun ve bütünlük sağlayacak bir modelde karar kılın. 2014 Gelin Saçı Modelleri sizler için tasarlanmış son moda trendlerdir. Stil sahibi olan bütün genç bayanların tercih edeceği bir saç modeli bulmak kataloglarımız ile elbette ki mümkündür.

2014 Gelin Saçı Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ