2014 Saç Modelleri

SAÇ MODELLERİ

2014 yılında da bayan saç modelleri oldukça fazla değişiklik göstermiştir. Bazı bayanlar klasik çizgilerinden taviz vermezler ve saç konusunda tutucudurlar. Onlar için yapılacak fazla bir değişiklik söz konusu olamaz. Ama genç kız ve bayanlar değişiklikleri severler ve uygulamakta bir sakınca görmezler. Aslında genç kızlar son yıllarda genellikle uzun ve dalgalı saçları tercih etmişler ve pek de vazgeçmeye niyetli görünmüyorlar. 2014 saç modelleri kişiye göre değişmekte ve renkler genellikle sarı ve kızılın tonları arasında gidip gelmektedir.

Radikal seçimlerden hoşlanan bazı bayanlar, değişiklikleri ile ön planda olmayı seçerek uzun saçlarını birden kesmekte ve renk değişiminde de tamamen zıt kutuplarda dolaşmaktadırlar. Sarı iken kızıl veya simsiyah saçları ile karşımıza çıkan bayanlar bize saç konusunda öncülük etmektedir.Bu yıl da genel olarak gençler uzun ve kendinden dalgalı saçları ile dolaşmayı tercih etmişlerdir. Nedense genellikle sanat dünyasının bayanları saçları ile oynamakta ve değişiklikleri onlardan izlemekteyiz. 2014 saç modelleri anladığınız gibi geniş bir yelpazeye oturmakta ve herkese göre değişmektedir. Genel olarak sarı saç rengi, hem seksi hem de genç gösterdiği için bayanların her zaman uyguladıkları bir renk olmaya devam edecektir. Ama bunun yanında kızıllar da göz doldurmakta ve olmazsa olmazlar arasındaki yerini almaktadır. Balyajlarla çeşitlenmiş kızıl saç rengi her zaman dikkati çekmekte ve bayanlar arasında sevilmektedir.

Çok koyu siyah saçın dönüşü zor olduğu için ve yüzümüze aksi bir ifade kattığı için tercih edilmesi zor görünmektedir. Siyah saç devamlı makyajla dolaşmak ister ve dediğimiz gibi yüzümüzün anlamını sertleştirir. 2014 saç modelleri arasında sizin de kullandığınız birkaç modelin olduğundan eminiz. Ama bilindiği gibi moda size yakışandır unutmayın.

 

SAÇ MODELLERİ

 

Bir önceki yazımız olan 2014 Gelin Saçı Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. Nimet dedi ki:

  Çokgüzel şunu hiç bir kuaför yapamıyor.

 2. Birnur dedi ki:

  iyi güzelde saç kesim modelleri ya uzun yada çok kısa bunların ortası yokmu onu paylaşsanız sevinirim.

 3. Ürmegül dedi ki:

  süper saçlar çok beğendiğim modeller var

 4. Nili dedi ki:

  keşke başkasına ihtiyaç duymadan kendimiz yapabilsek bu saç modellerini.

 5. Hüsne dedi ki:

  keşke başkasına ihtiyaç duymadan kendimiz yapabilsek bu saç modellerini.

 6. Nezire dedi ki:

  çok güzelde bu kadar sacı nerde bulucaz:)

 7. Hüsün dedi ki:

  keşke başkasına ihtiyaç duymadan kendimiz yapabilsek bu saç modellerini.

 8. Özşah dedi ki:

  süper saçlar çok beğendiğim modeller var

 9. Nezire dedi ki:

  çok güzelde bu kadar sacı nerde bulucaz:)

 10. Beyhatun dedi ki:

  Doğal kızıl rengi taşıyan kızları hep çok gizemli bulmuşumdur ,Çilli ve kızıl çok tatlı oluyolar.

BİR YORUM YAZ