2014 Yeni Sezon Etek Modelleri

  • 13 Eylül 2014
  • 2.115 kez görüntülendi.

2014 yılının etek trendi olarak kalem etekler ön plana çıkmaktadır. Özellikle çeşitli olan ve iş hayatının vazgeçilmezi olan bu kalem etekler desenli, resimli, rengarenk, deri ve işlemeli etekler ön planda tutulmaktadır.

Bu senenin yani 2014 yılının etek trendi olarak kalem eteklerde çiçekli olarak ve geometrik desenli tasarımlar tercih edilmektedir. Özellikle de şık olan bu kalem eteklerin metalik tarzda ki tasarımlar daha çok tercih edilmektedir. Boncuk işlemeli etekler beğenilmekle beraber kalem eteklerin bordo rengi başta olmak üzere lacivert, gri, kobalt mavi, yeşil ve monokrom gibi renkler daha çok tercih edilmektedir. Zayıf olan kişileri daha dolgun göstermekle beraber hafif kilolu kişileri ise toparlamaktadır. Bununla birlikte ise sizi daha zayıf ve uzun boylu göstermektedir. Kalem eteklere kombin olarak ise sweatshirt ya da kazaklar eşlik etmektedir. Bir aksesuar olarak ise bazen kemer de kalem eteklerle birlikte kullanılmaktadır.

2014 yılının etek trendi olan kalem etek zarafeti de simgelemekle beraber son derece rahat olup yaz-kış farketmeksizin tercih edilebilmektedir.

Bir önceki yazımız olan BAYANLARIN EN ÇOK TERCİH ETTİĞİ BELLİ BAŞLI SAÇ MODELLERİ başlıklı makalemizde 2014 saç modelleri ve popüler saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ