Abiye Şal Modelleri

Abiye Şal Modelleri

Şal genellikle tesettürlü bayanların gündelik hayatta daha rahat hareket edebilmek için kullandıkları bir üründür. Ancak son dönemlerde üretilen bazı ve bu şal modellerinin kullanım alanları bu yargıyı yıkıcı nitelikte olmuştur. Şalların renklerinin ve kullanımlarının elverişli olması bayanları etkilemiştir ve abiye kıyafetler üzerinde de kullanmaya itmiştir. Şalların eşarplardan daha kolay şekil alması ve hazırlanırken bayanlara sundukları imkanlar şalların daha tercih edilebilir ve popüler olmasına neden olmuştur. Hem şekil hem de yapı itibariyle şalların birçok açıdan iyi olmaları nedeniyle bayanlar her geçen gün şallara daha da fazla yönelim göstermeye başlamıştır. Birbirinden farklı modelleri, çift taraflı olarak kullanılabilme imkanları, ipek olma özellikleri ve renk skalasının geniş olmasıyla bayanların dikkatini toplamayı başaran şallar, yapı açısından eşarplardan daha kolay şekil almaktadır ve bağlama konusunda da az sıkıntı verip daha az zaman almaktadır.

Eşarpların ısrarla şekil almamaları, ütü yapıldığı halde ilk başlarda düşen yapıda olmaları ve kumaşın kişiye hemen uyum sağlamaması gibi sorunlar kişinin üründen soğumasına neden olabilmektedir. Bu gibi sorunla genellikle şallarda olmadığı için son dönemlerde bayanlar şala yönelmeye başlamıştır. Şalların spora kaçtığı ile alakalı olan algı da ortadan kaldırılmıştır. Kadınlar şal kullanarak da kombinlerini tamamlayabilir ve bu şekilde de kendilerini güzel hissedebilirler. Birçok yeni şal modeli buna imkan vermektedir.

Bir önceki yazımız olan Kot Pardesü Modelleri başlıklı makalemizde kot pardesü ve kot pardesü modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Etimesgut Halı Yıkama Sincan Halı Yıkama Eryaman Halı Yıkama