BAYANLARIN EN ÇOK TERCİH ETTİĞİ BELLİ BAŞLI SAÇ MODELLERİ

  • 20 Eylül 2014
  • 2.284 kez görüntülendi.

Kıvırcık saçın bir gen olduğunu biliyor muydunuz?  Üstelik dominant bir gen. Genelde bayanlarımız eğer saçları düz ise kıvırcık, kıvırcık ise de düz olsun isterler. Ancak kıvırcık saçı kullanmak çok daha kolaydır. Saçlarınız düz ise şayet, kurutma makinesinin bigo ucu saçlarınıza dalgalı bir görüntü verir.

Ya da maşa ile çok basit yöntemler ile kıvırcık saç görüntüsüne sahip olabilirsiniz. Ayrıca, saçlarınızı kısaltma gibi bir düşünceniz varsa, son zamanların trendi ön taraflar uzun arka taraflar ise kısa olan modelleri tercih edebilirsiniz. Bu şekilde saçınızı çok rahat şekillendirebilirsiniz. Kabarık ve hacimli bir saç seviyorsanız, duştan sonra başınızı eğip kurutmanız hem doğal hemde şık bir görüntü elde etmenizi sağlayacaktır.  Eğer saçlarınız uzun ise işiniz daha kolay. Biraz köpükle saçlarınız hem hacim kazanacak hemde havalı bir görünüme sahip olacaktır.

Düz saçlarda en yaygın kullanılan model ise perçemli saç modelleridir. Perçemin bir taraftan ayrılmış olması yüze olgunluk verir. Yaz aylarında en çok toplanmış saç kullanılır. Bunun için ise basit bir at kuyruğu ya da sepet örgü hem şıklık hem de doğallık sağlar.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Bayan Gömlek Trendi 2014 başlıklı makalemizde 2014, bayan gömlekleri ve kot gömlek hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ