Beş Adımda Pratik Sabah Makyajı

Beş Adımda Pratik Sabah Makyajı

kadının en güzel kıyafetidir. Bu değerli kıyafet bizi olduğumuzdan daha güzel alımlı ve kendimize olan güvenimizi artırmaktadır. biz kadınlara özeldir. Bize özel olanın hayatımızın her anında kullanmaktayız. Çalışan bayanların, okula giden kızların sabahın erken saatinde kalkmak zorunda olduğundan vakitleri olmadığından bazen makyajdan vazgeçebiliyorlar. Sizin yerinizde olsam bayanlar makyajsız ne işi nede okula ya da başka yere giderim. bizim en güzel kıyafetimizdir onsuz olmaz. Vakit bulamayanlar için 10 dakikanızı bile almayacak sabah makyajıyla kendinizi daha alımlı ve özgüven evden çıkacaksınız. Şimdi beş adımla sabah makyajın nasıl uygulandığını öğrenelim.

Kolay gelsin size

  • BB kremler kullanmıyorsanız hemen BB kremleri hayatınıza alın BB kremler yüzünüze doğal bir hava verir. Yüzünüzdeki lekeleri, sivilceleri istenmeyen ton farklılıklarını kapatır. Yüzünüze kolayca uygulayabilirsiniz.
  • Bronz er uygulayın gün boyu size yetecek güzelliği verecektir.
  • Nude farlar toprak tonları veya da ten renginize göre uygun kullandığınızda gözleriniz daha derin bakışlara sahip olacak ilgi gözleriniz üstünde olacaktır.
  • Maskara olmasa olmazınız olmalıdır. Gözlerinizdeki ışıltıyı etrafa yayın.
  • Dudak kalemi kullanılan rujlar gün içerisinde etkisi kısa sürer vakit bulamayanlar için ruj yerine dudak kalemi kullanmaları önerilmektedir. Dudak kaleminin etkisi oldukça uzundur. Sabah uygulanan dudak kalemi akşama kadar size yetecektir. Sabah makyajının son aşaması dudak kalemidir. Dudak kalemi dudağın daha dolgun daha parlak olmasını sağlar kullanımı da daha kolaydır. Evet, bayanlar makyajsız dışarı çıkmıyoruz. Kolay gelsin sizlere.

Bir önceki yazımız olan Sık Yapılan Makyaj Hataları başlıklı makalemizde , makyaj ve makyaj hataları hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ