Bu Yaz En Moda Neler Var

  • 01 Eylül 2014
  • 2.216 kez görüntülendi.

Bayanların giyim, kuşama ve alışverişe gösterdiği özeni bilmeyenimiz yoktur. Girdikleri her ortamda beğenilme ve şıklıklarıyla göz doldurma tüm bakışları üzerlerine çekme arzusu bayanları bu duruma iter. İşin aslı gerçekte öyle de olmayabilir. Bayanlara sorsanız tüm bu hazırlıklar kendime saygımdan diyecektir. Giyimlerinde  moda trendlerini  yakın takip etmeye çalışan bayanlar gündelik kıyafetlerinde bile bunu giyimlerine yansıtırlar.

Yaz aylarında olduğumuz şu günlerde tatilin rahatlığı kıyafetlerimizde de görülür. Uzun boydan uçuş uçuş kumaşla yapılan ince askılı şık bir elbise sizi şıklığa götürür. Yandan askılı küçük bir çanta veya portföy ile de şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Geçen sene ki fosforlu renk çılgınlığı bu sene yerini canlı yaz renklerine bırakmış durumdadır. Sarılar, morlar, mavi ve tonları, yeşiller bu yazın favori renkleridir. Yazın olmazsa olmaz parçaları tabi ki jean şortlar olmadan olmaz. Bunların üzerlerine giyeceğiniz düz beyaz bir tişört ile yine şıklığın kapıları size açılır.

Yazları genelde sade makyaj tercihinden yana olmalısınız. Gerek tüm bir sene boyunca yorulan teninizi dinlendirmek için gerekse de rahat bir yaz geçirmek isteyenler için doğal tonlarda yapılan makyajlar idealdir. Abartıdan kaçınmakta fayda vardır.

Bir önceki yazımız olan Kuyruklu Abiye Elbise Modelleri ve Fiyatları Yeni Sezon 2014 - 2015 Koleksiyonu başlıklı makalemizde abiye fiyatları, abiye markaları ve abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ