Dar Paça Pantolon Tercih Ederken Nelere Dikkat Etmeliyiz

  • 09 Eylül 2014
  • 2.453 kez görüntülendi.

Geçtiğimiz yıllarda moda olan pantolonlardan bahsedelim. Her türlü bluz ve badi ile kombin edilebiliyorlar. Pantolonunuzun rengine bağlı olmaksızın üzerine seçeceğiniz her hangi bir renkte bluzlar veya gömlekler ile dekoru tamamlamak için takılan kolyeler çok revaçta.

Dar pantolon giymek için dikkat edilmesi gereken bir kaç nokta var. Öncelikle eğer kalçanız ve bacaklarınız ve bilekleriniz ile orantılı değil ve büyük ise dar paça pantolonları tercih etmemelisiniz. Çünkü böyle vücut tipine sahip bayanlarda dar paça pantolon giyilmesini ters duran piramitlere benzetenleri çok duydum. Daha çok küçük kalçalı ve ince bacaklı bayanların tercih etmesi şık olur.

Üzerine giyeceğiniz bol döküm gömlekler ve altına giyeceğiniz uzun topuklu ayakkabılarla hem şık hem çok güzel görünebilirsiniz. Bu şekilde giyinerek gündüz dışarı çıkabileceğiniz gibi özel davetlere de katılabilirsiniz gönül rahatlığıyla.

Dar paça pantolonunuz yoksa üzülmeyin. Size en yakışan eski herhangi bir pantolonunuzu terziye vererek paçalarını kestirip kendinize dar paça pantolon yaptırtabilirsiniz. Son günlerin en çok tercih edilen rengi ise krem ve beyaz tonları.

Bir önceki yazımız olan BAYANLARIN EN ÇOK TERCİH ETTİĞİ BELLİ BAŞLI SAÇ MODELLERİ başlıklı makalemizde saç modelleri ve popüler saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ