DÜĞÜN YERİ SEÇERKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ

DÜĞÜN YERİ SEÇERKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ

Düğünde giyilen kıyafetler kadar düğünün yapılacağı yerler de son derece önemlidir. için genel olarak, tarzındaki açık mekânlar ve ferah olan yerler tercih edilmelidir.

Bildiğiniz üzere düğünler, çok kalabalık ortamlar olması sebebiyle kır düğünü yada açık alanlarda yapılacak olan düğünler, misafirler tarafından da daha çok beğenilmektedir. Bu sebeple, seçilecek mekân kapalı olsa bile,geniş ve ferah olmasın son derece dikkat edilmelidir.

Düğünün yapılacağı yer kadar, düğün yerlerinde yapılan süslemelerinde önemli olduğu unutulmamalıdır. Rengârenk süslemeler eşliğinde düzenlenen bu düğün yerleri artık her yönü ile dikkat çekmektedir. Düğünün yapılacağı yerlerden masa süslemesine kadar her şey, herkesin dikkatini çekmektedir. Gelinliklerde eski zamana dönüş olması sebebiyle kimileri tarafından düğün yerlerinde de eski zamanı andıracak yerler tercih edilmektedir.

Seçilecek düğün yerleri haricinde, hazırlanacak davetiyeler de büyük önem arz etmektedir. Renkli ve eğlenceli davetiyeler tercih etmeniz, çoğu zaman daha ilgi çekici olabilir fakat; renkli ve ilgi çekici yapacağım diye abartıya kaçmamakta da fayda vardır.

Bir önceki yazımız olan KADIN VE DEKORASYON başlıklı makalemizde 2014, dokarasyon ve farklı hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. hakkan dedi ki:

    maliyet olarak baktığımız zamanda sahil veya kır düğünleri diğer düğün salonlarına göre daha hesaplı ve güzel oluyor

BİR YORUM YAZ