Esmerler Nasıl Makyaj Yapmalıdır?

Esmerler Nasıl Makyaj Yapmalıdır?

Esmer olmak birçok bayanın hayallerinden bir tanesidir. Esmer bayan çoğunlukla doğru dokunuşları gerçekleştirmeyi başarırsa vamp bir görünüm elde etmek konusunda oldukça başarılı olacaktır. Esmerlik son derece dikkat çeken ve çoğu kadın tarafından da arzulanan bir durumdur. Bunu bilmek için solaryum merkezlerine şöyle bir göz gezdirmek yeteli olacaktır. Esmer bayanların makyaj yaparken dikkatli olmaları gereken en önemli hususlardan bir tanesi mutlaka ama mutlaka kendi tonlarına uygun olan bir fondöten tercihi yapmalarıdır. Bunu yapmayan bayan ten renginin kalıp gibi kalmasına neden olucu yapma bir görünüm sergilemek durumunda kalacaktır. Esmer ton rengine sahip olan bayanların cilt yapıları yağlanmaya daha müsaittir. Bu nedenle de bu kişilerin fondöten tercihi yaparken bu durumu da göz önünde bulundurmaları gerekmektedir. Böylece oluşabilecek olan sıkıntıların da önüne geçilmiş olacaktır.

Ardından pudra seçeneklerinde de pudranın leke kapatıcı özelliğe sahip olmasına dikkat etmek daha iş kolaylaştıran bir yöntem olacaktır. Esmer bayanların en çok sıkıntı çektikleri konulardan bir tanesi de kaşlardır. Kaşlar ne kadar dikkatli bir şekilde şekillendirilirse o kadar iyi bir görünüm elde edilecektir.  Göz çevresine uygulayacağınız kahve ve gri tonlamalarındaki makyajlar sizin olduğunuzdan daha hoş görünmenize olanak sağlayacaktır. Eyeliner çekmeniz ve rimeli daha vurgulu bir şekilde kullanmanız da sizleri güzelliğe birkaç adım daha yaklaştıracaktır. Esmer olmak bir ayrıcalıktır.

Bir önceki yazımız olan Siyah Elbiseye Makyaj başlıklı makalemizde gece makyajı ve siyah elbiseye makyaj hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Etimesgut Halı Yıkama Sincan Halı Yıkama Eryaman Halı Yıkama