EVDE PRATİK BASİT YÖNTEMLER İLE ZAYIFLAMA

EVDE PRATİK BASİT YÖNTEMLER İLE ZAYIFLAMA

Etkili olarak evde ile zayıflama işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Evde yapacağınız egzersizler sayesin de kısa bir sürede formda olabilirsiniz.

Evde pratik yöntemler ile zayıflama işlemleriniz sayesin de ideal kilonuza ulaşabilirsiniz. Öncelikle sabahları 20 dakika boyunca yürümeniz gerekmektedir. Daha sonra güne başlamadan ve uyumadan önce 2 bardak su içmeniz gerekmektedir. Ayrıca, günlük olarak en az 3 litre su içmeniz gerekmektedir. Bu sizin hem metabolizmanızın daha hızlı çalışmasını sağlayacak hem de size rahatlık verecektir.

Zayıflamak için günlük olarak karbonhidrat ve yağ alımlarını azaltmanız gerekmektedir. Daha sonra ise plates egzersizleri de yapabilirsiniz. Ek olarak günlük 50 kez barfiks ve şınav hareketlerini yapıp, belinizi incelterek hem kol hem de sırt kaslarınızı iyi bir şekilde çalıştırmış olursunuz.Bunların haricinde önemli olan bir diğer nokta ise, günlük olarak nefes egzersizlerinizi de eksik etmemeniz gerekmektedir.

Evde pratik yöntemler ile zayıflama faaliyetlerini gerçekleştirirken ve bunun yanın da ise küçük porsiyonlar ile yemeklerinizi yemelisiniz. Yemekleriniz sık ve az olarak lifli gıdalar olmalıdır. Bu şekilde hem kolayca vücudunuzu dengelemiş olursunuz hem de zayıflama işleminizi gerçekleştirmiş olursunuz.

Evde yapabileceğiniz ama etkili Spor hareketleri ihtiyacınız olan tek şey bir çift düşük kilolu dumbell;

evde pratik basit yöntemler ile zayıflayın evde spor hareketleri evde spor yaparak zayıflama hareketleri evde zayıflama hareketleri 1

Bir önceki yazımız olan MS HASTALIĞI NEDİR? BELİRTİLERİ NELERDİR? TEDAVİSİ NEDİR? başlıklı makalemizde belirtileri , ms hastalığı nedir ve tedavisi hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. sude dedi ki:

    ben fizik tedavi görüyorum ordaki yaptığım hareketlere çok benziyor bunlar gerçekten faydası oluyor kilo vermek için de

BİR YORUM YAZ