FARKLI TARZ SEVEN BAYANLAR İÇİN TİŞÖRT MODELLERİ

  • 18 Eylül 2014
  • 2.276 kez görüntülendi.

Bütün mevsimler de giyilebilen ve özellikle de yaz mevsimler de rahat edebilmek için tercih edilen tişörtler bu sene de farklı tarzlar da önümüze çıkmaktadır. yılı tişört modelleri arasın da genel olarak en popüler renkler siyah ve beyazdır. Bunların üzerine ise baskılı tişörtler tercih edilmektedir.

Bütün kıyafetlerle kombin oluşturabilen ve bununla beraber her tarz da bulunan bu tişörtlerin en çok tercih edilenleri ise hayvan baskılı olamları olmaktadır. 2014 yılı değişik tişört modelleri ise yazılı olanları bayanlar tarafından önem arz etmektedir. Esprili ya da düz yazı biçim de tercih edilen bu tişörtler ek olarak da kuru kafa resmi basılı olan tişörtler de bu senenin trendleri arasın da yer almaktadır. Bayanların tercihleri arasın da ise tek omzu düşük olan tercihleri arasın da yer almakla beraber neon renklerde ki tişörtler de tutulmaktadır. Özellikle de 3D baskılı olan tişörtler sevinirken göz alıcı hale gelmektedir.

2014 yılı farklı tişört modelleri arasında metal tarzı modeller, zımbalı modelde ki tişörtler, film kareleri ve kişilerinin bulunduğu tişörtler ve müzik gruplarının car olduğu tişörtler genel olarak tercih edilmektedir.

 

Bir önceki yazımız olan BAYANLARIN EN ÇOK TERCİH ETTİĞİ BELLİ BAŞLI SAÇ MODELLERİ başlıklı makalemizde 2014 saç modelleri ve popüler saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. handan dedi ki:

    çok güzel tişört modelleri var siyah kalpli olan tişörtten nerde bulabilirim?

BİR YORUM YAZ