Gelin Makyajı

Gelin Makyajı

Genç bayanlar bu özel günlerinde kendilerini kuğular kadar güzel ve özel hissetmek istemektedirler. Bu nedenle de her şeyi en ince ayrıntısına kadar önceden planlamaktadırlar ve bu plana uygun olarak da her işlerini gerçekleştirmektedirler. Bayanların günlerinde yaşadığı en büyük streslerden bir tanesi de saç ve krizidir. İstenmeyen bir tonda uygulanan facia ile sonuçlanabilecek bir görünümün oluşmasına neden olacaktır. Bu nedenle de bayanlar konusunda son derece temkinli davranmaktadır. Herşeyden önce gelin makyajı; uygulanacak olan kişinin ten tipi ve ten tonuna uygun olmalıdır. Aynı zamanda gelinler masumiyetin simgeleri oldukları için gereksiz abartılardan uzak durulmalı ve doğal ama aynı zamanda da göz kamaştırıcı olan stillerinden biri tercih edilmelidir.

Genellikle gelin makyajlarında gözler ön plana çıkartılmakta ve gözlerin üzerinde oynamalar ve uygulamalar gerçekleştirilmektedir. Gözler ne kadar dolgun ve dolu bir görünüm elde ederse gelin de o kadar şık ve göz kamaştırıcı olacaktır. İlk olarak gelin adayının yüzündeki kusurlar tespit edilmeli ve bu kusurlar ortadan kaldırılmalıdır. Kusurlar ortadan kaldırıldıktan sonra da gerekli olan uygulamalarla beraber makyaj yapılmalıdır. Göz rengine uygun olacak olan bir göz makyajı her şeyi olduğundan daha da harika bir hale getirecektir. Buğulu bakışlara sahip bir gelin herkesin dikkatini üzerine toplamayı başaracaktır ve bütün beğenileri alacaktır.

Bir önceki yazımız olan RENKLİ VEYA ŞEFFAF LENS KULLANAN KİŞİLERİN BİLMESİ GEREKENLER başlıklı makalemizde lens çeşitleri, lens fiyatları ve lens renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Etimesgut Halı Yıkama Sincan Halı Yıkama Eryaman Halı Yıkama