GELİNLİK SEÇİMİ NASIL YAPILMALI ÖNERİLER

GELİNLİK SEÇİMİ NASIL YAPILMALI ÖNERİLER

Yaz ayları girdikten sonra kimse sorsanız aklına ilk gelecek şeylerden biri düğünler olacaktır. Hem tatile denk gelmesi hem de havaların güzel olmasından dolayı yaz ayları geldiği zaman çoğu kişi için bu aylar düğün mevsiminin geldiğinin habercisidir.

Yaz ayları düğün mevsimidir desek te düğün hazırlıkları 8-9 ay öncesinden başlamaktadır. Yaz ayları sadece bu hazırlıkların sunulduğu aylardır diyebiliriz. Düğün en çok gelinin kafa karışıklığı yaşadığı süreçtir. Kadınlar seçici davrandıklarından bu problemi yaşıyorlar diyebiliriz de.

Bu tarz problemler yüzün seçiminde ve gelinlik seçiminde ortaya çıkmaktadır. Ne kadar çok model o kadar çok karışıklık demektir. Hayalinde bir gelinlik seçen gelin hayalindekine yakın bir gelinlik denediğinde üzerinde güzel durmadığını görebilir. Bu yüzden gelinlik seçerken asla ama asla karşıdan bakıp karar verilmemelidir.  Gelinlik denemeden alınmamalıdır.

İlk adım gelinliği denemek ise ikinci adım gelinliği nasıl bir ortamda giyilecek olduğudur. Düğün mekânına uygun bir gelinlik seçerseniz gelinliğinizin içinde daha rahat hareket edebilirsiniz. Misal bir kır düğünü için kuyruklu bir gelinlik modeli çok rahat olmayacaktır.

Bir önceki yazımız olan RENKLİ VEYA ŞEFFAF LENS KULLANAN KİŞİLERİN BİLMESİ GEREKENLER başlıklı makalemizde lens çeşitleri, lens fiyatları ve lens renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Dylan dedi ki:

    En alttaki gelin kızımız ceeenttnn fırlamış gibi duruyor 🙂 Şaka bir yana gelinliğin gfczelliği yanında taşıyanda e7ok f6nemli ilk defa bu kadar gfczel bir gelin gf6rdfcm diyebilirim.

BİR YORUM YAZ