GÜNLÜK YORGUNLUK GİDERİCİ CİLT BAKIMI

GÜNLÜK YORGUNLUK GİDERİCİ CİLT BAKIMI

Tempolu ve stresli yaşamdan dolayı meydana gelen gerginlikten ve çevre koşullarından dolayı cildiniz de yorulmaktadır. Günlük yorgunluk giderici cilt bakımı yaparak cildinizi rahatlatmış, yağlanmasını, akne oluşumunu ve kurumasını engellemiş olursunuz.

Bu günlük yorgunluk giderici cilt bakımı ile rahatlayıp feraha kavuşacaksınız. Evinizde hazırlayacağınız maskeler sayesinde cildinizi dinç tutabilirsiniz. Yarım bir limonu sıkarak ve bebek yağı ile de karıştırarak cildinize sürebilir ve makyaj yapmadan önce de cildinize uygulayabilirsiniz. Böylelikle hem cildiniz yorulmaz hem de sivilce, kırışıklık ve buna benzer kuruma gibi istenmeyen durumlarla karşılaşmamış olursunuz.

 

Nane Cilde İyi Gelir

Cildinizi ferahlatmak istiyorsanız eğer, bunun bir tutam naneyi demlendirdikten sonra bir nemlendirici krem ile karıştırıp 10 dakika kadar kalacak şekil de cildinize sürebilirsiniz. Temizleme işlemlerini de gül suyu ile yapmayı da unutmayın.

 

Günlük yorgunluk giderici cilt bakımı yaparak cildinizin güzel gözükmesini sağlamış ve bunu devam ettirmiş olursunuz. Bu günlük bakımı ister kozmetikçilerden aldığınız maske ve kremlerle isterseniz de evde hazırladığınız maske yada kremler ile yapabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Evde Bayan Saç Bakımını Nasıl Yapabilir Yöntemleri Nelerdir? başlıklı makalemizde bayan, evde saç bakımı ve hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ