IŞILDAYAN SAÇLAR

IŞILDAYAN SAÇLAR

Bir bayan için en önemli parçalardan biri de şüphesiz ki saçlarıdır. Olmazsa olmaz dediğimiz türden bir şeydir bayan için saçları. Her şeyde olduğu gibi saçlarında trendleri vardır. Yazın, kışın, özel günlerdeveya özel gecelerde bayanlar ortama göre saç modelleri yaptırırlar. Özel gün ve gecelerde genellikle giyilen kıyafete göre saç modeli tercih edilir. Kıyafetimiz dekolte ve sırt detayı varsa at kuyruğu veya da topuz modelleri balerin, dağınık topuz benzeri modeller seçilmeli ki kıyafetin zarafeti ortaya çıksın.

Son zamanlarda saç trendi akımlarından birisi de “ombre“dir. Sadece saç uçlarının sarının tonlarına boyanmasına ombre denir ve saça diğer boya çeşitleri gibi zarar vermez. Saçlara verdiği hasar tüm saçı boyatmak kadar zarar vermediği için çok sık tercih edilir ve şık bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Bayanlarda yine son zamanlarda saç modellerine öncülük eden akım kısa saçtır. Erkek saç modeli tarzındaki kesimler de bu bağlamda, yaz aylarında rahat bir kullanıma sahip olduğu için bazı kişilerce tercih edilmektedir. Tabii ki kadınların vazgeçilmezi uzun saçlardır. Uzun ve dümdüz fönlenmiş saçların da bayanlar açısından yeri çok önemlidir.

Bir önceki yazımız olan OMBRE SAÇ MODELLERİ NEDİR? başlıklı makalemizde ve ombre saç nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ