Kadın Güzeldir

Kadın Güzeldir

       Çok net söyleyebiliriz ki;çirkin yoktur,güzel olmayı bilmeyen vardır. Bu sözün doğruluğunun farkına varan tüm kadınlar bu sözden yola çıkarak güzel olmanın ve de daha uzun süre güzel kalabilmenin tüm yollarını araştırmışlardır ve sonuca da ulaşmışlardır. Bir eğer gözlerinin güzel olduğunu biliyorsa onları ön plana çıkararak güzelliğini tesciller. Saçları güzelse, onların ahenkle dans edişini izlemek hoş bir seremonidir.

      Güzel olmanın tüm formüllerini çözen kadınlar, her geçen gün yeni bir şekilde karşımıza çıkarlar ve bizi şaşırtmaya devam ederler. Ciltlerine faydalı diye lezzetini hiç beğenmedikleri çayları içerken yüzlerini bile kırıştırmazlar. Ölümüne diyetlere girerler spor yaparlar acısını hiç düşünmeden bıçak altına yatarlar, bilirler ki güzel olmak için tüm bunlara katlanmak gereklidir.

     Evde başında bigudilerle, yüzünde zombi gibi maskelerle dolaşırlar ama sonuçta aynada güzel bir kadın görmek tüm bunlara değecektir.

     Arkadaşlarıyla toplanıp spor yaparlar, diyet yaparlar, detoks yaparlar. Eskiden günlerde yenilen pasta börek ve köftelerin yerini diyet salatalar almıştır artık. Sohbet konuları da tamamen değişmiştir artık. Kalori hesapları yapılır, cilt bakımı için tarifler alınıp verilir. Saçların güzelliği, modadır artık konuşulan konular.

     Kadınlar artık güzelliğin yolunun yemek yemekten değil dengeli ve düzenli beslenmeden bakımlı olmaktan ve de spor yapmaktan geçtiğini biliyorlar ve hayat tarzlarını ona göre düzenliyorlar.

Bir önceki yazımız olan Gözaltı Torbaları İçin Doğal Çözümler başlıklı makalemizde cilt bakımı, göz altı torbaları ve göz altı torbaları nasıl geçer hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ