KADIN VE DEKORASYON

Kadınların kıyafet, takı ve renk uyumundaki başarıları zaman içerisinde evlere de yansımıştır. En iyi dekorasyon fikirlerinin kadınlardan çıkmasından dolayı bugün belirli bir takım ev dekorasyonu kuralları ortaya çıkmıştır.

Dekorasyonu

Özellikle kadınların en çok kullandığı ve özen gösterdiği bu bölümde artık kullanılan eşyaların beyaz olma standartları bozulmuştur. Buzdolabı, fırın, bulaşık makinası gibi ürünlerin artık kırmızı yada koyu gri rengi aldığı görülmektedir.

Dekorasyonu

Evin en çok özen gösterilen ve zaman geçirilen bölümü olan yatak odaları için artık daha renkli bir dekorasyon gelmesiyle alaturkadan uzaklaşılıp daha renkler kullanılmaktadır. Diğer bir yandan ise yatakların odanın bir köşesinde yada duvarın dibinde olması yerine, odanın tam ortasında olması ile oldukça güzel bir görünüm yaratılmaktadır.

Her kadının evleri için düşündükleri en ince ayrıntıların bugün dekorasyon başlığı altında toplanması evlerin artık daha uyumlu bir şekilde hazırlanmasını sağlamıştır. En etkili yerleştirmelerin ufak birkaç dokunuşla daha etkili hale gelmesini sağlayan dekorasyon seçenekleri evlerin artık daha muhteşem görünmesini sağlayacaktır. Doğru renk ve yerleştirme seçenekleri ile evlerin daha ilgi çekici bir düzende görünmesi sağlamak mümkündür.

Bir önceki yazımız olan Mutfak Dekorasyonları Ne Derece Önemlidir? başlıklı makalemizde , mutfak dekorasyonu ve mutfak hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ