KIR DÜĞÜNLERİ PLANLAMASI NASIL YAPILMALI?

KIR DÜĞÜNLERİ PLANLAMASI NASIL YAPILMALI?

Bir kır düğünü hayal edelim birlikte. Yemyeşil çimenler, yer yer çınar ve söğüt ağaçları ile bembeyaz masalar ve süslü sandalyeler. Fonda hafif bir müzik. Gelin ve damatın oturacağı yerde tüllerle bezenmiş bir gazebo. Yanlarında ışıklandırmak için takılmış ufak gaz lambaları. ortam hem romantik hem otantik.

Gelin önden kısa arkadan uzun bir gelinlik giymiş. Damat da ise beyaz ceket ve yelek….

Ama pantolon siyah olmalı, çünkü çok daha asil görünüm sağlıyor.

Gelelim bu düğünü planlamaya. Öncelikle yer sorununu halledelim. Hemen hemen her şehirde kır düğünü için alanlar mevcut. Önce gidip tarih almak gerekli. Tarih ve yer kesinleştirildikten sonra düğün organizasyonları yapan bir şirketle anlaşılması gerek. Bu şirketler fotoğrafçısından araba süslemesine, düğün yerinin şekillendirilmesinden düğünde oynatılacak slaytlara kadar her şeyi ayarlayabiliyorlar. Tabi ki sizin istekleriniz göz önüne alınarak.

Yapmanız gereken ilk şey daha önce yapılmış kır düğünlerinin görsellerini incelemek. Böylece kafanızda fikirler oturmaya başlar. Sonra ne istiyorsanız her detayı organizasyon yapacak şirkete anlatmak. Son aşama ise düğün günü. Şimdiden hayırlı olsun.

 

Bir önceki yazımız olan DÜĞÜN YERİ SEÇERKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ başlıklı makalemizde düğün yerleri, kır düğünü ve otel düğünleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ