Kısa Kollu Bayan Ceket Modelleri

Kısa Kollu Bayan Ceket Modelleri

Kıyafetlerimiz bizi biz yapan kişiliğimizi yansıtan, duygularımızı dile getiren önemli eşyalarımızdır. Tanımadığınız biriyle ilk karşılaştığınızda sizin kıyafetlerinize bakar. Kıyafetleriniz sizi anlatan sessiz kahramanlardır. Elinizde bu kadar güçlü bir kahraman varken bunu doğru kullanarak gücünüze güç katabilirsiniz. Bulunduğumuz ortam da kıyafetlerimizi etkileyen önemli nedenlerdendir.

İş ortamında giydiğimiz kıyafetler izinli olduğumuz bir günde giyeceğimiz kıyafetlerden farklılık gösterir. Bulunduğumuz durum, yaptığımız iş, sosyal statümüz kıyafetimizi seçmemizde etkilidir. İş ortamında daha mat ve daha belirgin renkler tercih ederiz. Çok uçuk renkler giymekten kaçınırız. Taktığımız aksesuarlar da bu renklerle aynı orantıda olur. Gömlek ve altına bir etek tercih edilen, en çok kullanılan kombinlerden biridir. Her zaman kurtarıcı olmuştur. Yine bir gömlek ve altına kumaş bir pantolon da en çok kullanılan kıyafetler arasındadır. Bluzlar da gömlek kadar tercih edilen başka bir kıyafettir.

Spor klasik görünüm de son zamanda ortaya çıkan giyim tarzlarındandır. Önceleri takım elbisenin altına spor ayakkabı giymek çok irite bir görüntüyken şimdi gençlerin en çok tercih ettiği modellerden. Bayanlar için de bu tarzdan bahsedebiliriz. Üstümüze gömlek, bluz ya da sıradan bir tişört giyip üstüne spor görünümlü bir ceket giyebiliriz. Resmiyetin ve klasik giyim tarzının temsilcilerinden olan ceketler artık spor klasik tarzın kahramanlarından. Spor tarzda kesimleriyle birçok kişinin tercih ettiği kıyafetler arasında. İster klasik bir elbise giyin ister tişört giyin üstüne giyeceğiniz kısa kollu bayan ceketleri sizi şıklığa götürecek, bu yolu denemelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Kıyafet Modelleri başlıklı makalemizde bayan kıyafet modelleri, kıyafet modelleri ve yeni sezon kıyafet modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ