Kıyafet Renk Uyumları

  • 27 Ağustos 2014
  • 324 kez görüntülendi.
Kıyafet Renk Uyumları

Kadınların giysi seçimindeki oluşturulacak kombinlerin daha etkili görünebilmesi için oldukça önemli olacaktır. En etkili seçimlerin yapılabilmesi için kişilerin modayı iyi takip etmesi gerekir.

Son zamanlarda ortaya çıkan ve birbirine beklenilenden daha iyi uyum sağlayan mavi ve kırmızı uyumu oldukça yaygın olarak kullanılan kombinler arasında görülmektedir. Gündelik yaşamda giyilen mavi bir gömleğin altına giyilecek olan kırmızı bir pantolon oldukça dikkat çekecektir. Bu ikilinin uyumu giysi ve takıda yada giysi ve aksesuarda da olabilmektedir. Yani giyilecek kırmızı bir elbisenin yanında mavi bir çanta kullanımı göze oldukça hoş gelebilecek bir görüntü oluşturacaktır. Kombin yapmaktaki bu renk uyumunun son zamanlarda oldukça yaygın olarak kullanılmasından dolayı en iyi uyumu sağlayan kişiler diğerlerinden bir adım önde olacaktır.

Zaman içerisinde değişen modayı iyi takip edebilmek kişilerin yapacakları kombinler için oldukça önemli birkaç kriter arasında olacaktır. Doğru renk uyumunun sağlanabilmesi giyilen kıyafetlerin etkisini daha üst düzey gösterecektir. Tüm bu açılardan bakıldığında zıt renklerin birbiriyle uyum sağlaması daha dikkat çekici bir hale gelebilmeyi sağlayacaktır.

Bir önceki yazımız olan 2014 Bindallı Modelleri başlıklı makalemizde 2014, bindallı fiyatları ve bindallı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ