Kıyafete Göre Saç Kombini Nasıl Yapılmalı

  • 10 Eylül 2014
  • 2.119 kez görüntülendi.

Kişilerin katıldıkları ortamlara göre yapacakları hazırlıklardan en önemlisi giyim ve saç modelinin birbirine uygun olabilmesidir. Kadınların en çok zorlandığı bu konu hakkında bilinecek birkaç kriter daha kolay bir seçim yapılması için yeterli olacaktır.

Saç ve giyim uyumu için şu kriterlerin uygulanması en uygun kombinelerin yapılmasını sağlayacaktır;

  • Dekolte ve özellikle sırt dekoltesine sahip giysiler için toplu saç modelleri daha uygundur. Topuz yada at kuyruğu modelleri bu kıyafetler için oldukça uygun olacaktır.
  • Uzun elbiseler ve abiyeler için kişilerin seçmeleri gereken saç modelleri açık saç olması gerekir. Bu şekilde seçilen tercihlerin daha ilgi çekici olduğu görülecektir.
  • Eğer bir kolyenin ön plana çıkmasını istiyorsanız saçlarınızı kesinlikle açık bırakmayın. Toplanan saçlar kolyenin ön plana çıkmasını sağlayacaktır.

Uyulacak bu kriterler ile kişilerin giyeceği tüm kıyafetlerin ve takacağı tüm takıların belirli bir saç modeli belirlenmiş olacaktır.

Oldukça etkili sonuçların görülmesi için saç ve giyimin iyi bir uyum sağlaması daima ortamda en çok sizin ilgi gören kişi olmanızı sağlayacaktır.

Bir önceki yazımız olan BAYANLARIN EN ÇOK TERCİH ETTİĞİ BELLİ BAŞLI SAÇ MODELLERİ başlıklı makalemizde 2014 saç modelleri ve popüler saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ