KUMSAL SAHİL DÜĞÜNÜ YAPACAKLARIN BİLMESİ GEREKEN BİRKAÇ AYRINTI

KUMSAL SAHİL DÜĞÜNÜ YAPACAKLARIN BİLMESİ GEREKEN BİRKAÇ AYRINTI

Yaz aylarının vazgeçilmezi aslında dir. Son zamanlarda moda olmaya başlayan ise sahil kenarındaki düğünler. Böyle bir düğün tercih edecekseniz bir kaç şey bilmenizde fayda var.

Öncelikle bu tarz sahil kenarı düğünler de masa sandalye pek tutulmuyor. Sonuçta sahil ve kum söz konusu ve sandalyeleri kumda düzgün tutmak biraz uğraş istiyor. Masa sandalye yerine daha çok kokteyl havası yaratacak şekilde uzun ince yuvarlak masalar ve sandalyesiz bir ortam daha şık olabiliyor.

Aydınlatmanın her masaya konacak olan gaz lambalarıyla yapılması çok naif ve aynı zamanda sıcak bir ortam sağlanmasını sağlayabilir. Gelinle damadın düğün yerine sandalla gelmesi çok tatlı olduğu gibi gelinin ayakkabı seçerken dikkat etmesi gerekir. İnce topuklu ayakkabı tercih söz konusu olmamalıdır. Bunun yerine dolgu topuk çok şık gelin ayakkabıları var.

Gelin ve damatın düğün dansı için ufak bir platform gerekebilir. Ayrıca çiftin oturacağı yerde ise ışıklı bir kemer hem düğün yerini aydınlatacağı gibi hemde çok şık bir görüntü sağlayabilir. Çiftlere sesleniyorum, düğün sonunda eğer çok içerseniz lütfen birinin sizi denize atmasını engellemek için bir sağdıç bulundurun.

Bir önceki yazımız olan RENKLİ VEYA ŞEFFAF LENS KULLANAN KİŞİLERİN BİLMESİ GEREKENLER başlıklı makalemizde lens çeşitleri, lens fiyatları ve lens renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ